Wakacyjny rajd rowerowy Łasin - Grudziądz

Wakacyjny rajd rowerowy Łasin - Grudziądz
 
         W niedzielę 18 lipca odbędzie się kolejny miejski rajd rowerowy. Tym razem trasa rajdu poprowadzi nas z Łasina w kierunku Grudziądza. Atrakcje rajdu to m.in. kościół archiprezbiterialny pw. św. Katarzyny oraz muzeum pożarnictwa w Łasinie, rezerwat doliny Osy z pięknym młynem wodnym w Słupie-Młyn, kościół  p.w. Wniebowzięcia N.M.P. w Grucie oraz kościół w Okoninie.
 
Trasa rajdu: Grudziądz (parking przy Flisaku) ? przejazd autokarem do Łasina ? zwiedzanie miasta ? Słupski Młyn ? Gruta ? Mełno ? Okonin ? Stary Folwark - Marusza ? Linarczyk ? Grudziądz (plaża miejska w Rudniku). Całkowita długość trasy: 35 km, w tym 4km po drogach szutrowych.
 
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w autokarach liczba uczestników to maksymalnie 90 osób. Wpisowe na rajd wynosi 5 zł. Zapisy przyjmuje do dnia 15 lipca Informacja Turystyczna przy ul. Skłodowskiej 19, tel. 56 461-23-18. Wyjazd w dniu 18 lipca (niedziela) o godz. 9.00 z parkingu przy rzeźbie plenerowej Flisaka.
 
Osoby, które chciałyby dojechać do Łasina rowerem, prosimy o zapisanie się w IT do dnia 16 lipca (jeśli chciałyby otrzymać posiłek). Spotykamy się w Łasinie na parkingu Ochotniczej Straży Pożarnej (ul. Odrodzenia Polski 2) o godz. 9.45.
 
 
Obiekty zwiedzane na trasie rajdu: Smiley (kliknij w buźkę)
 
   
 
 
 
IMPREZA JEST DOFINANSOWANA ZE ŚRODKÓW
WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO