Kto nie był, niech żałuje...

Kto nie był, niech żałuje...

        Wczorajszy rajd, to było to, czego moja dusza rowerowa od dawna pragnęłą bardzo mocno. Kto nie był, niech żałuje i bije się w pierś powtarzając: "będę na następnym rajdzie, będę...". Dawno nie widziałem takiej ilości rowerzystów w jednym miejscu. Wspaniałe uczucie - być wśród swoich. W rajdzie uczestniczyły czołowe osobistości naszego miasta. To naprawdę budujące, wiedzieć, że nasi dygnitarze też kochają rower. Po rozmowach z Panem Prezydentem wstąpiła we mnie nadzieja, że nie są obojetne naszym władzom losy rowerzystów w Grudziądzu i że w końcu doczekamy się ścieżek rowerowych i różnych  przywilejów dla dwukołowców.
        Oprócz zwiedzania zaplanowanych zabytków odbył się jeszcze festyn, na którym solidny poczęstunek, ognisko, konkursy z nagrodami. Pełen wypas!
        Całość imprezy pod czujnym okiem Policji i Straży Miejskiej, dzielnych ratowników medycznych, oraz pomocy technicznej.
        Najserdeczniejsze gratulacje dla organizatorów!!! Spisali się na medal! A wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzenie czasu. Do zobaczenia na następnym Rajdzie!

Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 11 ).
Opublikowano: 2015/08/08 23:19 przez piowini #25139
piowini Avatar
Jak nie zaśpię, to przyjadę :) Przykro mi to stwierdzić, ale nie pamiętam, czy byłem na pierwszym. To już tyle lat, mam prawo nie pamiętać.
Zresztą o ile pamiętam to nie pamiętam wiele innych istotnych zdarzeń :P
Opublikowano: 2015/08/07 22:30 przez sldtwa #25134
sldtwa Avatar
Oczywiście będę... Na jubileuszowym koniecznie :laugh:
Opublikowano: 2015/08/06 17:14 przez iceman150 #25126
iceman150 Avatar
pieter napisał:
Nasze Stowarzyszenie jak i Grudziądzka Strona Rowerowa też by kiepsko wyglądały, gdyby nie nasz Iceman150.

Stowarzyszenie może i niekoniecznie, bo akurat w tej kwestii to nie mam żadnego wkładu, tak więc nie ma co sobie przypisywać cudzych zasług. Ale dziękuję B)