XVII Grudziądzka masa Krytyczna za nami

XVII Grudziądzka masa Krytyczna
-podziękowania-

Ależ to piękny widok - tylu przejeżdżających przez miasto rowerzystów. Super wyglądają te wszystkie rowerki z koszyczkami, z dziećmi na fotelikach i w przyczepkach,  a widziałem nawet pieska, który siedział sobie w koszyku na kierownicy Smile Tak właśnie wyobrażam sobie Rowerowy Grudziądz - Rowerowe Miasto. No cóż - powalczymy, zobaczymy Laughing

Siedemnasta Grudziądzka Rowerowa Masa Krytyczna ruszyła tradycyjnie spod Ratusza. Nie ukrywam, że bałem się, iż ten niewielki deszczyk przed Masą Was przestraszy, ale nie zawiedliście Smile Było nas ok 175, co jest bardzo ładnym wynikiem Laughing Kolejny więc raz w miłej atmosferze i z muzyką w tle pokazaliśmy się miastu, manifestując swoją obecność i potrzeby. Jadąc pod hasłem STOP bezsensownym inwestycjom wysłaliśmy naszym Włodarzom przekaz, że rowerzyści nie życzą sobie inwestycji bez uzgodnienia sensu z ich przedstawicielami. Nasz przejazd zakończyliśmy więc symbolicznie w miejscu, które znajduje się w pobliżu zalanej przez Wisłę, ale nie oddanej jeszcze do użytku drogi rowerowej - jednej z wielu bzdur za całkiem niemałe pieniądze

Bardzo cieszymy się, że systematycznie wspieracie działania na rzecz rowerowego miasta i już dziś zapraszamy na następną, w której pokażemy mieszkańcom, że na rowerze można jeździć nie tylko na sportowo. Będzie to więc "Elegancka masa Krytyczna". 

Bardzo serdecznie dziękujemy:

Wszystkim uczestnikom za wsparcie swoim licznym przybyciem,
Zespołowi ratowników medycznych MED-SAR, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem
Policji za sprawne przeprowadzenie nas przez miasto (pomyłkę w trasie wybaczamy) Smile
Portalowi eGrudziadz za niezawodne wsparcie medialne Smile
 Naszej dzielnej Ekipie w pomarańczowych kamizelkach w składzie: Kasia, J23, Citas, Krzys80, Davis, Mateo, Tomek, Krzysiek5, Spavn, Bartek.
 Gościom ze Świecia za wsparcie liczebne Smile

Zdjęcia dzięki eGrudziadz.pl Film dzięki eGrudziadz.pl Zdjęcia dzięki MED-SAR Grudziądz

Partnerzy:

z rowerowym pozdrowieniem
matołek


Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 2 ).
Opublikowano: 2014/06/01 16:08 przez pieter #15791
pieter Avatar
Póki co zapowiedź poprzedniej i to, co nam się nie podoba i zmiany czego się domagamy:

od 00.56 do 03.46

tvsm.pl/videoteka/gsi/2014/maj/29
Opublikowano: 2014/05/31 12:17 przez sebq777 #15752
sebq777 Avatar
Dzięki za wspaniały przejazd :). Już teraz zapowiadam swoją wraz z kolegą obecność na XVIII masie krytycznej do zobaczenia :).