XIV Grudziądzka Masa Krytyczna - Świetlna

XIV Grudziądzka Masa Krytyczna
 - Świetlna - 

 Szanowne Panie, Szanowni Panowie, Rowerzyści i Cykliści, miłośnicy rowerów oraz wszystkiego co jeździ i nie smrodzi :)

 Już w najbliższy piątek przejedzie przez Grudziądz w ostatnia w tym roku Grudziądzka Masa Krytyczna. To już ostatnia w tym roku okazja pokazania miastu, że rowerzyści to silna grupa, która zasługuje na uwzględnianie jej potrzeb w budowaniu miasta.

 Ponieważ wiemy, jak ważne dla bezpieczeństwa rowerzysty jest oświetlenie, a październikowa Masa rusza już po zmroku, nazwaliśmy ją ?Świetlną?. Zachęcamy w niej do posiadania sprawnego oświetlenia roweru, świecąc jednocześnie własnym przykładem. Pamiętajmy, że dobrze widoczny rowerzysta, to bezpieczny rowerzysta.

 Serdecznie zapraszamy wszystkich rowerzystów, którym obojętne nie są losy rowerzystów w naszym mieście. Kolejny raz wesprzyjmy swoją obecnością starania na rzecz praw grudziądzkich rowerzystów. Po raz kolejny pokażmy władzom, że warto dbać o rowerzystów. Jeszcze raz pokażmy Miastu, że rower to super rzecz. Jeśli chcemy być szanowani, musimy pokazywać że rowerzyści w mieście potrafią się zorganizować.

 A więc ubierzcie się ciepło, zabierzcie znajomych, zamontujcie na rowerach wszystkie świecidełka, jakie znajdziecie w domu i przybądźcie na Świetlną Rowerową Masę Krytyczną. Ruszamy 25 października o 18.00 spod Ratusza i mamy nadzieję, że jak zawsze nie zawiedziecie.

 Do zobaczenia ((o: 


Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 28 ).
Opublikowano: 2013/10/28 19:38 przez paweł1669 #11947
paweł1669 Avatar
zamieszczam link do zapowiedzi masy o zapowiedz masy jest od 15:59 minuty do 18:44 minuty tvsm.pl/videoteka/gsi/2013/pazdziernik/24
Telewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu - TVSM - Witamy!
Opublikowano: 2013/10/25 23:44 przez iceman150 #11881
iceman150 Avatar
Dzięki wszystkim za mile spędzony czas, zarówno osobom z którymi znam się całe lata jak i tym, których znam stosunkowo krótko :)

Bardzo dziękuję Kasi za poratowanie prądem mojej latarki :)
Opublikowano: 2013/10/25 21:19 przez Pes #11878
Pes Avatar
Z góry przepraszam za jakość zdjęć :whistle: Niestety mój badziew zwany aparatem ma kiepską lampkę :whistle: A przy poprawianiu histogramu szum też daje się we znaki :whistle: Wysokie ISO z ręki to porażka :whistle:

XIV Grudziądzka Masa Krytyczna
CLICK