Samoobsługowe stacje napraw rowerów w ramach Budżetu Obywatelskiego Grudziądza

Samoobsługowe stacje napraw rowerów
w ramach Budżetu Obywatelskiego Grudziądza

             Wczoraj wieczorem napisała do nas pani Emilia z prośbą o poparcie jej wniosku do pozyskanie środków na dwie stacje naprawcze na jej osiedlu. Pomysł zacny i mocno pro rowerowy, a pani Emilia potrzebuje wymaganych w projekcie 10-ciu podpisów popierających projekt. Poparcie mogą złożyć jedynie osoby, które ukończyły 16 lat i mieszkają na Osiedlu Kawalerii Polskiej.

Oczywiście projekt popieramy i apelujemy o możliwie szybkie zgłaszanie poparcia tutaj lub do pani Emilii (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Poniżej list od pani Emilii:

Witam serdecznie,
W związku z tworzącym się w Grudziądzu Budżetem Obywatelskim chciałabym złożyć wniosek o powstanie w moim okręgu samoobsługowych stacji napraw rowerów. Znając Państwa zaangażowanie w projekty związane z infrastrukturą rowerową pomyślałam, iż może pomogliby mi Państwo w realizacji zadania:) W załączeniu przesyłam projekt wniosku i mapę z zaznaczoną lokalizacją dwóch stacji. Byłabym wdzięczna za przejrzenie wniosku i ewentualne uwagi oraz rozpropagowanie akcji. Do 16 maja (ostateczny termin składania wniosków) zostało niestety niedużo czasu, ale może dzięki Państwa pomocy znajdą się chętni do wsparcia inicjatywy. Jeżeli tak, będę wdzięczna za maile i z chęcią podejdę do osób, które chciałyby podpisać się pod wnioskiem. Muszą to jednak być mieszkańcy osiedla Kawalerii Polskiej (okręg nr 6) - mapa zawierająca ulice okręgu znajduje się tutaj: http://grudziadz.pl/uploads/files/Budzet_obywatel/mapa-bud%C5%BCet%20obywatelski.jpg

Jeżeli Państwo wyrażą chęć publikacji mojego wniosku będzie mi bardzo miło. Mam nadzieję, że na wspólnej inicjatywie zyska wielu grudziądzkich rowerzystów:)
Pozdrawiam,
--
Emilia Markot

 W załączeniu wniosek

z rowerowym pozdrowieniem
matołek 


Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 44 ).
Opublikowano: 2014/07/02 10:00 przez Davis #16848
Davis Avatar
Zarówno w Alfie jak i w UM można oddać swój głos na każdy projekt! oczywiście ze swojego okręgu :)
ps.Chodzi o ułatwienie komunikacyjne, a nie możliwość głosowania na projekty z innych okręgów :)
Opublikowano: 2014/07/02 09:53 przez matołek #16847
Matołek Avatar
krzys80 napisał:
Ciekawe czy np. w Alfie pozwolą mi zagłosować na ten projekt?

Musisz być mieszkańcem okręgu, na który głosujesz.
Opublikowano: 2014/07/02 09:44 przez krzys80 #16845
krzys80 Avatar
Ciekawe czy np. w Alfie pozwolą mi zagłosować na ten projekt?