Fotki z Rajdu do Radzynia

Fotki z Rajdu do Radzynia Chełmińskiego 
 
        Zamieszczam w galerii fotki z kolejnego rajdu z serii "z VIPami". Tak jak i ostatnio, rajd przygotowali i poprowadzili ludzie pełni zapału i pasji. Dziękujemy wszystkim organizatorom za zorganizowanie wyśmienitej imprezy, przewodnikom za wkład w poznawanie dóbr kultury, ratownikom za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem, mechanikom za szybkie i sprawne przywracanie mobilności naszym maszynom, oprowadzaczom za oprowadzanie po zabytkach, kuchmistrzowi za wspaniałe przyrządzenie dzika, fotografom za uwiecznienie nas w świecie cyfrowego zapisu oraz wszystkim towarzyszom podróży za stworzenie życzliwego klimatu podczas wspólnego pedałowania. Cieszy mnie bardzo, że grudziądzkie rajdy rowerowe coraz mocniej zakorzeniają się w kalendarzu imprez turystycznych naszego grodu i zyskują coraz szersze grono miłośników.
Następny rajd już niebawem, tym razem pod hasłem "Pełna rekreacja". Czekajcie cierpliwie, już niebawem więcej informacji. Do zobaczenia na trasie!
Ps. Pozdrowienia dla pewnej Pani polonistki, która zapewne, jak za dawnych lat szkolnych stwierdzi, że za długie zdania buduję ;-) Pozdrawiam serdecznie Panią Mirkę! Miło było spotkać po latach...