Siła przyciągania ((o:

Siła przyciągania ((o:

            Widząc tak liczną grupę rowerzystów w końcu musiała skapitulować i dała się skusić na odwiedziny Grudziądza - zbłądzona, spóźniona i długo wyczekiwana wiosnaSmile

Ponad 220 rowerzystów wystartowało w pierwszym w tym roku Miejskim Rajdzie Rowerowym, organizowanym przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu. Naprawdę miło zobaczyć tylu miłośników dwóch kółek w jednym miejscu, bo to znak, że na dobre rozpoczął się sezon rowerowania.

Bardzo dziękujemy organizatorom, obstawie medycznej, przewodnikom i jak zwykle niezawodnemu Robertowi za jak zwykle udany rajd. Pozdrawiamy i czekamy na następny, który już niebawem ? 1 maja. Tymczasem zapraszam do galerii fotek po kilka wspomnień z tego miłego dnia, które udało mi się wchłonąć przez obiektyw.

Ponieważ jednak rajd był wyliczony na rozruch sezonu, pojawiła się garstka osób, które odczuły mały niedosyt kilometrów i otwartej przestrzeni, dlatego po rajdzie ruszyli dalej. W tym miejscu gratuluję naszej koleżance Aji, która na początek sezonu, bez przygotowania strzeliła 80 kilometrów. Co do spuchniętych pośladków naszego kolegi Krzyśka, to jakoś mi go nie żal, w końcu to był jego pomysł?Wink Serdecznie pozdrawiam również naszych kolegów ze Świecia, którzy również uczestniczyli w rajdzie a niektórzy na miejsce zbiórki dotarli na rowerach.

No to wiosna wybuchła ? do zobaczenia na trasieSmile

z rowerowym pozdrowieniem
matołek


Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 11 ).
Opublikowano: 2013/04/17 18:00 przez iceman150 #7368
iceman150 Avatar
To się Paweł nie dogadaliśmy ja po chwili patrzę a Ciebie nie ma :P A mówiłem że jadę do miasta ;)
Opublikowano: 2013/04/17 16:03 przez Spavn #7366
Spavn Avatar
No ja to w sumie myślałem że z Nimi jedziesz ;o więc pojechałem tutaj normalnie ścieżką koło średnicówki ;d
Opublikowano: 2013/04/17 15:05 przez paweł1669 #7363
paweł1669 Avatar
piotruss jak ty tak możesz to fotografa śerodkowy palec :P :P :P