Rajd rowerowy do młynów na Mątawie

Okrągły rajd miejski już za tydzień
 

            Już w najbliższą niedzielę, na zakończenie majowego, dłuuugiego weekendu, rusza jubileuszowy, 50-ty rajd miejski. Dla wszystkich miłośników wspólnego pedałowania obecność obowiązkowa!
Do zobaczenia na kołach

 
Majówka na dwóch kółkach - rajd rowerowy do młynów na Mątawie
 

Zabytkowe kościółki wiejskie we Wielkim Lubieniu i w Bzowie, dawny wodopój dla zaprzęgów konnych w Kruszach oraz piękne młyny wodne na rzece Mątawie w Bąkowskim Młynie i w Pile Młyn oraz pozostałości po młynie w Świętem to główne atrakcje najbliższego - jubileuszowego - rajdu rowerowego, który MORiW przygotował na zakończenie weekendu majowego '2012..
Trasa 50. rajdu: plac za mostem im. Bronisława Malinowskiego (Michale) - Dragacz - Wielki Lubień - Krusze - Bzowo - Bąkowo - Bąkowski Młyn - Rozgarty - Buśnia - Piła Młyn - Dubielno - Sarnowo - Święte - Nowe Marzy - Wielkie Stwolno - Bratwin - Michale - plac przy moście na Wiśle. Długość trasy: 53 km.
 
Wszelkich informacji udziela Informacja Turystyczna, Rynek 3-5, tel. 56 461-23-18, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapisy w dniu rajdu (6 maja) od godz. 9.30 na placu za mosten na Wiśle. Wpisowe na rajd: 6 zł. Wyjazd z miejsca startu o godz. 10.00.
     
Sponsorem rajdu jest sklep rowerowy TRANDO.
Opiekę medyczną nad uczestnikami rajdu sprawuje 10. Grudziądzka Drużyna Harcerska WILKI.
 
Źródło: www.it.gdz.pl
z rowerowym pozdrowieniem
matołek