Rajd Śladami Hallera

Szlakiem gen. Hallera
 
        Dnia 23 września odbył się rajd zamykający sezon grudziądzkich rajdów rowerowych. Przejechaliśmy łącznie ok. 40 km, zaliczając ostrą premię górską w Wiewiórkach. Rajd był jak zwykle super pod każdym względem i nikt nie mógł narzekać na nudę. Miło było zobaczyć stałych bywalców, ale też i nowych rajdowiczów. Jeśli dobrze pamiętam, na rajdzie było prawie 150 osób, co budzi nadzieję, że niedługo Tour de Pologne będzie w cieniu grudziądzkich rajdów rowerowych, a Grudziądz będzie znany na świecie jako "polska Holandia". Może to stwierdzenie wywołuje u Was uśmieszki, ale kto wie....
 
Wielkie podziękowania dla X Grudziądzkiej Drużyny Harcerskiej "Wilki" za profesjonalne zabezpieczenie medyczne rajdu, Restauracji ŻAK za przepyszną grochówkę i kiełbaski, Sklepowi rowerowemu TRANDO za opiekę techniczną, bez której co niektórzy nie przejechali by całego rajdu na rowerze, Przewodnikom za ciekawe opowieści, no i wszystkim pracownikom grudziądzkiego MORiW-u - głównym organizatorom imprezy.

PS. Pan Prezydent obiecał, że jeśli pogoda dopisze, niedługo odbędzie się jeszcze jeden rajd pieczętujący zakończenie sezonu.