II Ogólnopolski Wyścig MTB Susz 2011

 II Ogólnopolski Wyścig MTB Susz 2011
 
Data : 20.08.2011 ( sobota)
Start wyścigu głównego: 11:00
 
Rejestracja: w dniu wyścigu od godziny 7:00 w CSiR w Suszu przy ul. ul. Piastowska 5c
 
Dystans Dziecięcy :
700 m - plaża miejska
 
Dystans Rodzinny:
12 km - 2 pętle wokół j. Suskiego
 
Trasa:
Nawierzchnia z kostki brukowej
 
Dystans Mini:
21,5 km - 1 pętla
 
Dystans Mega:
43 km - 2 pętle.
 
Dystans Giga:
64,5 km - 3 pętle
 
 

Trasa:

Trasa maratonu rowerowego dystansu Mini , Mega i Giga przebiegać będzie okolicznymi lasami, łąkami i szutrami wokół jeziora suskiego mieszącego się koło biura zawodów - CSiR w Suszu.
Zawodnicy, którzy zdecydują się na start na dystansach Mini (21,5 km), Mega (43 km) i Giga (64,5 km) będą musieli zmierzyć się płaską ale techniczną trasą zawierającą krótkie interwałowe podjazdy i odcinki techniczne wymuszające maksimum koncentracji. Dodatkowo na trasie znajduje się kilka piaskowych odcinków a w terenie leśnym miękka ściółka, która nie pozwoli nabrać prędkości. Drogi polne i łąki z nierównościami. Dwa odcinki trasy przebiegać będą promenadą wokół jeziora po kostce brukowej na której będzie można rozwinąć maksymalne prędkości. Jednym słowem mimo, iż trasa należy do płaskich nie będzie lekko.
Zawodnicy dystansu Mini mają do pokonania 1 pętle, dystansu Mega 2 pętle a Giga 3 pętle. Na zakończaniu każdej pętli przejeżdżamy koło bufetu, który ulokowany będzie na plaży miejskiej. Drugi bufet znajdowywać będzie się w połowie dystansu każdej pętli. Na trasie zawodów będzie obowiązywał elektroniczny pomiar czasu TimePro.pl z 2 punktami pomiarowymi.

Ruch drogowy ograniczony.

Wpisowe: 20 zł
Dystans rodzinny oraz kobiety ( Mini, Mega, Giga ) - bez opłat

Atrakcyjne nagrody.
 
Biuro zawodów : kontakt - dyr. CSiR Susz Krzysztof Mądry - tel. 502 755 394
Trasa - kontakt : Krzysztof Kępiński tel. 693 99 99 32, Janusz Górny tel. 508 194 509
 
Więcej informacji na : http://csir.susz.pl/www/
 
Dla kibiców
 
Organizatorzy II Ogólnopolskiego Wyścigu MTB Susz 2011 pomyśleli również o kibicach, rodzinach i bliskich zawodników, a także tych, którzy przyjdą dopingować zawodników na plaży miejskiej w Suszu.
Podczas II Ogólnopolskiego Wyścigu MTB Susz 2011 specjalnie dla was wystąpi grupa TEAM KOXX.PL, która uświetni II Ogólnopolski Wyścig MTB Susz 2011 występami akrobatycznymi na rowerach.
Team Koxx.pl tworzy dwóch utytułowanych zawodników, bracia: Paweł i Piotr Reczek. 
Trenują trial rowerowy i startują w zawodach od ponad 18 lat
Zawodnicy reprezentują zarówno polską jak i światową czołówkę. W trialu rowerowym posiadają wspólnie najwięcej najwyższych sportowych osiągnięć wśród polskich zawodników, łącznie ponad 200 zdobytych pucharów i medali.
 
Podczas II Ogólnopolskiego Wyścigu MTB Susz 2011 TEAM KOXX.PL zaprezentuje 3 pokazy. Jeden pokaz to 15-minutowy występ sportowy na specjalnie przygotowanym torze pokazowym Teamu Koxx.Pl składającym się z różnej wielkości podestów, boksów, platform. W ramach występu zawodnicy wykonują mistrzowskie rowerowe show składające się z sekwencji widowiskowych trików i akrobacji. Triki wykonywane są stopniowo - od najłatwiejszych do najtrudniejszych, niektóre sekwencje wykonywane są synchronicznie, niektóre numery wymienne-solo, część trików w parach. Pojawiają się także numery-niespodzianki, jak również w trakcie pokazu chętne osoby ze strony widzów zostają zaproszone do kilku numerów pokazowych. 
Zapraszam do zapoznania się z Team.Koxx.pl na ich stronie www.pokazyrowerowe.eu
 
Teledysk w którym brał udział TEAM KOXX.PL 
 
http://www.youtube.com/watch?v=MxMjc-Q-4BY
 
Noclegi dla zawodników II Ogólnopolskiego Wyścig MTB Susz 2011
 
Osoby zainteresowane wcześniejszym przyjazdem na II Ogólnopolski Wyścig  MTB Susz 2011mogą skorzystać z noclegów w hotelu :
 
Hotel Restauracja ?Warmianka" Susz, ul. Słowiańska 3. Rezerwacja miejsc pod nr. tel. 55 278 67 28. Strona internetowa http://www.warmianka.pl/
Hotel znajduje się 600 m od  miejsca startu II Ogólnopolskiego Wyścigu MTB Susz 2011
 
Dodatkowo Organizatorzy zapewniają osobom, które planują przyjechać na zawody do Susza wcześniej nieodpłatne pole namiotowe. Znajduje się one na plaży miejskiej w Suszu w miejscu startu II Ogólnopolskiego wyścigu MTB Susz 2011.
 
W sprawie noclegów na polu namiotowym proszę o kontakt tel. z dyr. CSiR Susz 502 75 53 94