Wielkie buble za wielkie pieniądze

Wielkie buble za wielkie pieniądze

Szanowni rowerzyści

            Jako osoba wyznaczona do kontaktów relacji władze - rowerzyści, czuję się w obowiązku zapytać o szczegóły kolejnych planów na zmarnowanie społecznych pieniędzy. W skrócie wyjaśnię, ze chodzi o inwestycję szczytnie nazywaną Wiślaną Trasą Rowerową, która w rzeczywistości stanie się jedynie deptakiem, w dodatku wyłącznie dla osób pełnosprawnych i bez wózków dla dzieci. Jak się bowiem okazuje, kolejny raz w naszym mieście, planuje się wydać wielkie pieniądze na schody dla rowerzystów.

Nie ma co chować głowy w piasek i trzeba powiedzieć szczerze, że ten bubel, jeśli nie zostanie naprawiony, będzie ośmieszał Nasze Miasto przez następne lata. Szczęka opada do ziemi na niereformowalność pewnych kwestii...

 Materiał filmowy z wypowiedzią Pana Wiceprezydenta Marka Sikory (5 min., 30 sek.)
 List wysłany do Wiceprezydenta Sikory (PDF)

z rowerowym pozdrowieniem
matołek 

 


Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 27 ).
Opublikowano: 2013/04/10 22:01 przez Piotruss #7252
Piotruss Avatar
nie tylko mediów,przecież w interwencje włączyli się też i Grudziądzcy rowerzyści,którzy komentowali wypowiedz p.Sikory na fan page.to było chyba pierwsze źródło przez które vice prezydent dowiedział się o oburzeniu i spostrzegawczości rowerzystów na temat kładki pieszo-rowerowej.
Opublikowano: 2013/04/10 21:46 przez matołek #7250
Matołek Avatar
Ciężko powiedzieć, co to była za kombinacja, w każdym razie dobrze, że się zakotłowało i że jest zainteresowanie mediów tematami rowerowych problemów.

www.nowosci.com.pl/look/nowosci/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=6&NrIssue=2321&NrSection=210&NrArticle=241485&IdTag=29

Pozdrawiam ((o: