Powitanie

Witajcie!!!

        Witam wszystkich! Jest 18 lipca 2005 roku, a więc pełnia lata. Zakładam tę stronkę, ponieważ nie znalazłem podobnej dla swojego miasta. Jestem miłośnikiem podróży rowerowych - kilkugodzinnych wypadów za miasto, jak i dłuższych wycieczek. Największym problemem jest dla mnie znalezienie ludzi o podobnych zainteresowaniach, dysponujących czasem i chęcią realizowania swojego zamiłowania do dwóch kółek. Pomyślałem, że taka strona mogłaby być miejscem do nawiązywania kontaktów, wymiany poglądów oraz organizowania wspólnych spotkań i wypadów. Na pewno jest nas więcej! Łączmy się!
  
        Nie mam pojęcia, czy strona się przyjmie i czy w ogóle ma sens jej prowadzenie, ale to się przecież okaże. Tymczasem udostępniam Wam Księgę Gości oraz Forum Dyskusyjne, gdzie możecie wypowiadać się na temat dalszych losów tej strony, zapodać jakieś pomysły lub nawrzucać adminowi. Serdecznie wszystkich zapraszam i pozdrawiam - matematolek

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
numer GG: 7464136