XXV miejski rajd rowerowy "Na 9 wzgórz"

XXV miejski rajd rowerowy ?Na 9 wzgórz?
 
Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu serdecznie zaprasza do udziału w miejskim rajdzie rowerowym do Chełmna. Główną atrakcją ósmego w tym roku rajdu będzie zwiedzanie zabytkowych kościołów jednego z najpiękniejszych miast Polski ? gotyckiego Chełmna.
 
Rowerzyści biorący udział w rajdzie zwiedzą chełmińską farę, klasztor i kościół śś. Janów oraz Rynek z ratuszem. Osoby, które chciałyby w chełmińskiej farze wejść na wieżę widokową, powinny posiadać 4 złote. Długość trasy rajdu wynosi 28 km, w tym 3 km drogami leśnymi.
 
Zapisy na rajd przyjmowane są w Informacji Turystycznej do dnia 18 września ? z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Wpisowe wynosi 4 zł. Zbiórka w sobotę 20 września o godz. 9.30 na parkingu koło Flisaka, skąd uczestnicy rajdu przejadą autobusami, zaś rowery ciężarówką na chełmiński Rynek.
 
Osoby, które chciałyby na własną rękę dojechać do Chełmna, powinny stawić się w Chełmnie na Rynku o godz. 10.45. Wysokość wpisowego dla tych osób nie ulega zmianie. Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 056 461-23-18.
 
Impreza jest dofinansowana ze środków województwa kujawsko-pomorskiego.
{moscomment}