II Grudziądzka Rowerowa Masa Krytyczna

Grudziądzka Rowerowa Masa Krytyczna
rusza po raz drugi!

 
                Czy jest jeszcze Grudziądzki Rowerzysta, który nie wie, że nasze miasto dołączyło do światowej tradycji Mas Krytycznych? Mam nadzieję, że nie! Mam też nadzieję, że i w ten piątek pokażemy się naszym władzom i Grudziądzanom na ulicach naszego miasta!
 
Szanowni Rowerzyści, to nasz czas, nasze ulice, nasze prawa i nasza przyszłość! Pokażmy naszym władzom, że jest nas dużo i warto dla nas inwestować!
  • Rower, to transport i rekreacja,
  • Rower, to zdrowie i kondycja Grudziądzan,
  • Rower, to najtańszy środek transportu,
  • Rower, nie zatruwa miasta i nie hałasuje,
  • Rower "jest wielce ok" :o))

            Tak tak, to już w najbliższy piątek o godzinie 18.00, spod grudziądzkiego Ratusza rusza kolejna Rowerowa Masa Krytyczna.
Jeśli nie są Ci obce prawa rowerzystów w naszym mieście, jeśli chcesz, aby Grudziądz stał się przyjaznym miastem dla rowerów - koniecznie przyjedź i zabierz ze sobą znajomych i rodzinę. Spędź z nami  miło rowerową godzinę i pojedź po równe prawa dla rowerzystów i równe drogi dla rowerów.
 
Koniecznie bądź - liczymy na każdego rowerzystę

 
Więcej o Grudziądzkiej Masie Krytycznej znajdziesz w poniższych linkach:
 

 
Do zobaczenia na rowerach
z rowerowym pozdrowieniem
administrator GSR