Freeride Kamikaze Grudziądz

Freeride Kamikaze Grudziądz
 
        Gdzieś w bezkresnej odchłani internetowej pajęczyny, pojawiła się nowa nitka, utkana przez grudziądzkich fanów FREERIDE-u, czyli miłośników zmuszania swoich rowerów do latania. W tym miejscu chciałbym zachęcić do zaglądnięcia na wspomnianą stronkę, która wykluła się w naszym mieście i jest zapewne wynikiem miłości do dwukołowych pojazdów oraz frajdy, którą ten wehikuł potrafi nam przysporzyć. Wchodźcie i oceniajcie - w końcu to od nas, czytelników zależą dalsze losy takich inicjatyw. Serdecznie pozdrawiam wszystkich rowerzystów o mocnych nerwach i w imieniu autorów strony http://freeride-grudziadz.xt.pl/ zapraszam do jej odwiedzania. Trzymajcie się mocno w siodełkach!!

Oto co piszą autorzy o swojaj stronie:

FreeRide Kamikaze Grudziądz

Witam stonka ma przedstawiać nasze powietrzne ewolucje ale także naziemne trcki , pomysł na stronę był już bardzo dawno temu ale jakoś nikt nie miął chęci lub talentu żeby się za to zabrać. W końcu jakimś cudem, udało nam się, stronka nie jest co prawda jeszcze skończona ale będziemy się starać i uaktualniać ją jak najczęściej się da .
Zrobiliśmy tą stronę z myślą o was czyli użytkownikach to dla was ta strona, a wiec komentujcie oceniajcie i piszcie na forum bo bez was ta stronka nie będzie istniała to chyba wszystko na temat strony.
Teraz trochę o tym co robimy. Jesteśmy normalnymi rowerzystami tylko trochę yy nienormalnymi, jeździmy w kaskach, rękawiczkach, ochraniaczach, ale nie bez powodu, nosimy to wszystko w trosce o własne bezpieczeństwo bo przecież nikt nie chciałby spaść np. z 5 metrowej wysokości na głowę, bez kasku lub ochraniaczy, wiec nie dziwcie się widząc nas na mieście.
Jeździmy w tak zwanym freeride'dzie jest to po prostu wolna jazda bez żadnych ograniczeń. Poza tym próbujemy swoich sił w innych ekstremalnych dziedzinach kolarstwa takich jak: dirt, street,4cross, itd....
"Dirt" jest to nic innego jak latanie na dużej wysokości i czucia świeżego powietrza trochę wyżej, robiąc przy tym triki.
?Street? to po prostu jazda po mieście, wiecie schody i różne miejskie przeszkody...
?4 cross? to wyścig cztero-osobowy, na specjalnie przygotowanym torze z hopami (skokami), bandami (specjalnie wyprofilowanymi zakrętami) itp.
Nasza grupa liczy na razie tylko 8 osób i pomału dochodzą nowe (oby tak dalej),

a więc nie jest tak ze nie przyjmujemy nikogo do grupy, kto ma bika i chce z nami jeździć, zapraszamy do spróbowania swoich sił!!
POZDRAWIAM FRKG