Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Błąd forum.

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Błąd forum.

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/01/19 20:41 #13075

iceman150

iceman150 Avatar

Piotrze staram się, ale nie zawsze pamiętam i czasami krew mnie zalewa. Wydaje mi się że neta mam solidnego a takie cuda dzieją się tylko na tej stronie.

Tomku mam cały czas zaznaczoną opcję "loguj automatycznie" czy jak to się zwie na tej stronie i wcale się nie wylogowuje więc nie do końca się to sprawdza. ok rozumiem szybka odpowiedź, ale dziś taki komunikat mi zaskoczyl jak kliknąłem button "podziękowania" za post.
A no i jeśli miałbyś kiedyś chęć to przydałby się wg mnie button selektywnego cytowania. Tzn. zaznaczam sobie fragment czyjeś wypowiedzi potem wciskam button selektywnej wypowiedzi i przechodzi mi do odpowiedzi gdzie nie pojawia się całość tekstu cytowanego a tylko ten zaznaczony. Moim zdaniem bardzo by to skrócilo posty w których ktoś kogoś cytuje, bo obecnie to jak ktoś coś cytuje to praktycznie cały post.
2014/01/19 12:24 #13061

Matołek

Matołek Avatar

:) Taki komunikat pojawia się wtedy, kiedy podczas pisania zostaniesz automatycznie wylogowany, wylogujesz się sam, Twoja przeglądarka automatycznie usunie pliki tymczasowe, ewentualnie w przypadku zakłóceń połączenia Twojego komputera z siecią.

:) Od kiedy pamiętam uparcie używasz pola "SZYBKA ODPOWIEDŹ" zamiast "ODPOWIEDZ". Pole szybkiej odpowiedzi przeznaczone jest dla szybkich i krótkich odpowiedzi. Ma też wczytywać się szybko, stąd jego mechanizm został zoptymalizowany przez pozbawienie wielu mechanizmów, w tym buforowania treści w pamięci podręcznej. Moja rada - dla dłuższych odpowiedzi używaj pola do tego przeznaczonego, wyświetlanego po naciśnięciu przycisku "ODPOWIEDZ".

:) W opisanym przez Ciebie przypadku, Twoja treść wcale nie leci w powietrze, ale przez jakiś czas przechowywana jest w pamięci podręcznej. Po prostu wprowadź jeszcze raz login i hasło do modułu logowania z lewej lub nad postem a następnie naciśnij przycisk "ODPOWIEDZ". Po wejściu do pełnego pola odpowiedzi, powinieneś znaleźć Twój tekst :)

Pozdrowerki
2014/01/19 11:56 #13058

pieter

pieter Avatar

Icek, kopiuj tekst przed wysłaniem. Miałem podobne przygody, ale w moim przypadku to była sprawa dostępu do internetu. Najbardziej jest żal tych wypracowanych i długich postów :silly:
2014/01/19 11:09 #13053

iceman150

iceman150 Avatar

Od dłuższego czasu mam problemy z funkcjonowaniem forum. Bywa tak, że piszę szybką odpowiedź naprodukuję się i napiszę pięknmy post klikam przycisk zatwierdzania wiadomości i wtedy pojawia się jakiś komunikat że piszę w jakimś przestarzałym formularzu i mam odświeżyć stronę. A cały mój post idzie w powietrze. Szczerze jest to bardzo irytujące i często nie podejmuje powtórnej próby pisania tego postu.
Dziś przy próbie podziękowania komuś za post również wyskoczył mi komunikat przestarzałego formularza. Czym to może być spowodowane?
Czas generowania strony: 0.127 s.