Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Błąd forum.

Błąd forum. 2014/01/19 20:41 #13075

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Piotrze staram się, ale nie zawsze pamiętam i czasami krew mnie zalewa. Wydaje mi się że neta mam solidnego a takie cuda dzieją się tylko na tej stronie.

Tomku mam cały czas zaznaczoną opcję "loguj automatycznie" czy jak to się zwie na tej stronie i wcale się nie wylogowuje więc nie do końca się to sprawdza. ok rozumiem szybka odpowiedź, ale dziś taki komunikat mi zaskoczyl jak kliknąłem button "podziękowania" za post.
A no i jeśli miałbyś kiedyś chęć to przydałby się wg mnie button selektywnego cytowania. Tzn. zaznaczam sobie fragment czyjeś wypowiedzi potem wciskam button selektywnej wypowiedzi i przechodzi mi do odpowiedzi gdzie nie pojawia się całość tekstu cytowanego a tylko ten zaznaczony. Moim zdaniem bardzo by to skrócilo posty w których ktoś kogoś cytuje, bo obecnie to jak ktoś coś cytuje to praktycznie cały post.
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.

Błąd forum. 2014/01/19 12:24 #13061

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
:) Taki komunikat pojawia się wtedy, kiedy podczas pisania zostaniesz automatycznie wylogowany, wylogujesz się sam, Twoja przeglądarka automatycznie usunie pliki tymczasowe, ewentualnie w przypadku zakłóceń połączenia Twojego komputera z siecią.

:) Od kiedy pamiętam uparcie używasz pola "SZYBKA ODPOWIEDŹ" zamiast "ODPOWIEDZ". Pole szybkiej odpowiedzi przeznaczone jest dla szybkich i krótkich odpowiedzi. Ma też wczytywać się szybko, stąd jego mechanizm został zoptymalizowany przez pozbawienie wielu mechanizmów, w tym buforowania treści w pamięci podręcznej. Moja rada - dla dłuższych odpowiedzi używaj pola do tego przeznaczonego, wyświetlanego po naciśnięciu przycisku "ODPOWIEDZ".

:) W opisanym przez Ciebie przypadku, Twoja treść wcale nie leci w powietrze, ale przez jakiś czas przechowywana jest w pamięci podręcznej. Po prostu wprowadź jeszcze raz login i hasło do modułu logowania z lewej lub nad postem a następnie naciśnij przycisk "ODPOWIEDZ". Po wejściu do pełnego pola odpowiedzi, powinieneś znaleźć Twój tekst :)

Pozdrowerki
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

Błąd forum. 2014/01/19 11:56 #13058

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Icek, kopiuj tekst przed wysłaniem. Miałem podobne przygody, ale w moim przypadku to była sprawa dostępu do internetu. Najbardziej jest żal tych wypracowanych i długich postów :silly:

Błąd forum. 2014/01/19 11:09 #13053

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Od dłuższego czasu mam problemy z funkcjonowaniem forum. Bywa tak, że piszę szybką odpowiedź naprodukuję się i napiszę pięknmy post klikam przycisk zatwierdzania wiadomości i wtedy pojawia się jakiś komunikat że piszę w jakimś przestarzałym formularzu i mam odświeżyć stronę. A cały mój post idzie w powietrze. Szczerze jest to bardzo irytujące i często nie podejmuje powtórnej próby pisania tego postu.
Dziś przy próbie podziękowania komuś za post również wyskoczył mi komunikat przestarzałego formularza. Czym to może być spowodowane?
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.
Czas generowania strony: 0.149 s.