Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: VTS Bike o aplikacja rowerowo-turystyczna

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: VTS Bike o aplikacja rowerowo-turystyczna

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/03/13 20:06 #22096

Bartek

Bartek Avatar

Pietrek napisał:
Bartek napisał:
Moze dzialac rownolegle z Endomondo - a trasy mozna przenosic z endo do vtsa i na na odwrot. W postaci exportu i importu do znanych formatow.
W endomondo znalazłem tylko taką opcję wyeksportowania trasy:


I nie mam zielonego pojęcia jak to zaimportować do programu VTS. Mógłbyś coś więcej opisać jak to zrobić ?
Ja też nie:) Ale format gpx świadczy o uniwersalności danych. Jesli nie ma tego w tej wersji softu to będzie w nastepnej. Nie traktujcie mnie jako eksperta-ja jeszcze na rower w z tym softem nie wsiadłem:) W kontakcie jest adres email-nie bójcie się ich pytać ,oni na to czekaja.
2015/03/13 19:50 #22095

Pietrek

Pietrek Avatar

Bartek napisał:
Moze dzialac rownolegle z Endomondo - a trasy mozna przenosic z endo do vtsa i na na odwrot. W postaci exportu i importu do znanych formatow.
W endomondo znalazłem tylko taką opcję wyeksportowania trasy:


I nie mam zielonego pojęcia jak to zaimportować do programu VTS. Mógłbyś coś więcej opisać jak to zrobić ?
Załączniki:
2015/03/13 18:49 #22092

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Lukash jeżeli nie wiesz z czym jeszcze można porównać to nie będę kontynuował rozmowy skoro jesteś agresywny przy drugim wpisie :)
2015/03/13 18:24 #22090

schabik

schabik Avatar

Zainstalowałem, jeszcze nie testowałem. Mi tam się podoba prostota tej apki. Jasna, czytelna i śmiesznie prosta. Faktycznie, mogłaby wyglądać odrobinę lepiej dla oka ale nie jest źle. Jakby można było przenieść wszystko z Endo do tej apki byłoby fajnie ;)
2015/03/13 18:09 #22089

Lukash

Lukash Avatar

Przecież napisałem, że porównanie z ENDOMONDO bo niby z czym mam porównać. Jeśli wezmę dane z jakiegoś np. Garmina to różnice będą większe. Napisałem tutaj ponieważ nie mogę wejść na stronę VTS.
Co do różnic to były są i będą jak ktoś weżmie inną apkę np Strava różnice będą inne bo nie ma idealnych programów i napisałem to tylko informacyjnie.
2015/03/13 17:37 #22087

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Lukash napisał:
Testowałem VTS Bike dzisiaj. Chodzi równolegle z Endo róznice w dystansie w porównaniu do endo śr. prędkość-0,06, maks. prędkość +3,6, systans+0,35 to wszystko na 10 km.
Co do strony internetowej to mam komunikat, że jestem zarejestrowany i zalogowany a strona dalej nie może się wgrać. Też tak macie ??


w odniesieniu do czego są Twoje dane? bo sam zapis w porównaniu do endo mało daje danych :) dzięki za odpowiedz :)
2015/03/13 14:40 #22086

iceman150

iceman150 Avatar

To ciekawe jak te różnice wyglądają na większym dystansie. No i który program przekłamuje? Bo endo też do nieomylnych nie należy.
2015/03/13 14:33 #22085

Lukash

Lukash Avatar

Testowałem VTS Bike dzisiaj. Chodzi równolegle z Endo róznice w dystansie w porównaniu do endo śr. prędkość-0,06, maks. prędkość +3,6, systans+0,35 to wszystko na 10 km.
Co do strony internetowej to mam komunikat, że jestem zarejestrowany i zalogowany a strona dalej nie może się wgrać. Też tak macie ??
2015/03/13 14:31 #22084

Bartek

Bartek Avatar

Zarejestruj sie z poziomu programu a nie strony.
2015/03/13 13:47 #22083

dart8

dart8 Avatar

Niestety, chętnie bym potestował, ale też za groma nie wiem, co kliknąć na głównej stronie, żeby przejść do logowania lub rejestracji.
2015/03/13 08:51 #22082

Bartek

Bartek Avatar

Strona przypomina te z lat 90tych :) Przypominam o jednej rzeczy - nie jest to program ktorym macie zastapic Endomondo.Jest to wczesna alfa o podstawowej funkcjonalnosci ktora w scisle okreslonym czasie ma otrzymywac kolejne funkcje. Funkcje ktore wydaja sie byc ciekawe. Jesli to bedzie dzialac w takim zakresie jak omawial to tworca - to jestem za. Na razie moge stwierdzic ,ze strona i apka wieje sandalem i to chinskim :) Wsiade na rower - a moze ktos przede mna bo slabo z czasem stoje i wrzuci pare zdan jak to dziala w drodze.

p.s
Moze dzialac rownolegle z Endomondo - a trasy mozna przenosic z endo do vtsa i na na odwrot. W postaci exportu i importu do znanych formatow.
2015/03/12 22:06 #22080

iceman150

iceman150 Avatar

Zwracam honor co do logowania. Przyznam że chyba jestem za głupi na tą stronkę bo nie potrafię samodzielnie znaleźć miejsca gdzie się wchodzi do logowania ;)
2015/03/12 21:40 #22079

sldtwa

sldtwa Avatar

Eee, no opcja logowania jest: vts.bike/user/index.php?id=2

Przy pierwszym wejściu jest wybór między logowaniem a rejestracją.

Ale program rzeczyiście wydaje się dosyć siermiężny i raczej z oswojonym i uniwersalnym Endo nie wygra, jesli nie bedzie w pełni wymienialny
2015/03/12 20:48 #22078

iceman150

iceman150 Avatar

No na stronie nie widzę opcji logowania, więc na chwilę obecną tej opcji brak.
2015/03/12 20:35 #22077

Bartek

Bartek Avatar

Strona siermiezna vts.bike chyba. Będzie możliwe wgrywanie śladów w kilku formatach i podazanie nimi.
Czas generowania strony: 0.146 s.