Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 19.03.2015 Podwójnie modyfikowana 150-tka

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 19.03.2015 Podwójnie modyfikowana 150-tka

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/03/20 14:57 #22179

wojtino

wojtino Avatar

Taaaaak... to był piękny wypadzik,ostre wiosenne słońce,świergot ptaków,coraz bardziej zielona szachownica pól i pierwsze owady w oku,czy potrzeba czegoś więcej? Dzięki chłopaki za miłe towarzystwo. Może tylko dziewczyn żal... że Ich nie było. :)
2015/03/20 11:21 #22171

Matołek

Matołek Avatar

Stanowczo dementuję, jakobym nie chciał się z Wami spotkać :) Po prostu realizowałem swoje parcie w kierunku Bydgoszczy :)

Co do zimna, to też nie narzekam. Miałem pełny wypas zaopatrzenia: dwie pary spodni, dwie pary skarpetek, zimowe buty, dwie kurtki, zimowe rękawice, czapkę i nie pamiętam już co jeszcze :) Ogólnie to był bardzo przyjemny spontan :woohoo:

Bardzo dziękuję za łączność, choć u Pietera wyczułem zdecydowany brak wiary :laugh:

Pozdrowerek i do najbliższego skrzyżowania szlaków :silly:
2015/03/20 10:55 #22168

Bartek

Bartek Avatar

Solidna 150tka chyba wam wyszla - ja wczoraj majac siny tylek nie mialem specjalnej ochoty nawet ogladac swojego roweru :evil: :evil:
2015/03/20 10:16 #22166

pieter

pieter Avatar

Wczorajszy plan zakładał odwiedziny Torunia. Dali się nawzajem namówić: Wojtino i Pieter. Po wyjeździe z Lulkowa otrzymujemy wiadomość, że sldtwa podąża DR z Torunia do Unisławia. Modyfikacja trasy i już kręcimy w trójkę. Następna wiadomość: Prezes samotnie wystartował z Grudziądza i kieruje się na Ostromecko. Szybka decyzja, druga modyfikacja trasy i już kręcimy w stronę Chełmna. Prezes jednak miał wyraźną ochotę na samotne rowerowanie, więc po uzyskaniu wiadomości, że ma zapasowe ciepłe skarpety i jest mu dobrze, ruszyliśmy w drogę powrotną. Wyrazy współczucia z powodu wieczornego przenikliwego zimna dla wszystkich wczoraj pedałujących :woohoo:
Czas generowania strony: 0.127 s.