Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 19.03.2015 Podwójnie modyfikowana 150-tka

19.03.2015 Podwójnie modyfikowana 150-tka 2015/03/20 14:57 #22179

  • wojtino
  • wojtino Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 489
  • Otrzymane podziękowania: 353
  • Oklaski: 3
Taaaaak... to był piękny wypadzik,ostre wiosenne słońce,świergot ptaków,coraz bardziej zielona szachownica pól i pierwsze owady w oku,czy potrzeba czegoś więcej? Dzięki chłopaki za miłe towarzystwo. Może tylko dziewczyn żal... że Ich nie było. :)
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter

19.03.2015 Podwójnie modyfikowana 150-tka 2015/03/20 11:21 #22171

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Stanowczo dementuję, jakobym nie chciał się z Wami spotkać :) Po prostu realizowałem swoje parcie w kierunku Bydgoszczy :)

Co do zimna, to też nie narzekam. Miałem pełny wypas zaopatrzenia: dwie pary spodni, dwie pary skarpetek, zimowe buty, dwie kurtki, zimowe rękawice, czapkę i nie pamiętam już co jeszcze :) Ogólnie to był bardzo przyjemny spontan :woohoo:

Bardzo dziękuję za łączność, choć u Pietera wyczułem zdecydowany brak wiary :laugh:

Pozdrowerek i do najbliższego skrzyżowania szlaków :silly:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter

19.03.2015 Podwójnie modyfikowana 150-tka 2015/03/20 10:55 #22168

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Solidna 150tka chyba wam wyszla - ja wczoraj majac siny tylek nie mialem specjalnej ochoty nawet ogladac swojego roweru :evil: :evil:
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter

19.03.2015 Podwójnie modyfikowana 150-tka 2015/03/20 10:16 #22166

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Wczorajszy plan zakładał odwiedziny Torunia. Dali się nawzajem namówić: Wojtino i Pieter. Po wyjeździe z Lulkowa otrzymujemy wiadomość, że sldtwa podąża DR z Torunia do Unisławia. Modyfikacja trasy i już kręcimy w trójkę. Następna wiadomość: Prezes samotnie wystartował z Grudziądza i kieruje się na Ostromecko. Szybka decyzja, druga modyfikacja trasy i już kręcimy w stronę Chełmna. Prezes jednak miał wyraźną ochotę na samotne rowerowanie, więc po uzyskaniu wiadomości, że ma zapasowe ciepłe skarpety i jest mu dobrze, ruszyliśmy w drogę powrotną. Wyrazy współczucia z powodu wieczornego przenikliwego zimna dla wszystkich wczoraj pedałujących :woohoo:
Za tę wiadomość podziękował(a): wojtino, sldtwa
Czas generowania strony: 0.163 s.