Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 11.06.2016 - Spływ kajakowy Wdą do Tlenia - rower około 100km :)

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 11.06.2016 - Spływ kajakowy Wdą do Tlenia - rower około 100km :)

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/06/14 17:25 #28667

ORZEŁ

ORZEŁ Avatar

2016/06/14 13:31 #28659

MARCINHD

MARCINHD Avatar

ja dodam jeszcze że bardzo miło było widzieć co niektóre dawno nie widziane miłe buźki ;)
2016/06/14 13:10 #28658

Estera

Estera Avatar

Jak się okazuje połączenie rowerowania ze spływem to połączenie idealne :P nie wspominając już o pysznym pstrągu (mniami :cheer: ) dobrych humorach wszystkich uczestników sobotniej wycieczki :silly: :) :ok: przyjemnej pogodzie etc ;)

Dziękuję kierownikowi za świetny pomysł na spędzenie soboty w najlepszym towarzystwie i profesjonalną organizację :) :ok:

Do następnego :P
2016/06/13 23:17 #28656

Aneta

Aneta Avatar

Super wycieczka ;)zorganizowana przez kierownika :) super wesołe towarzystwo :woohoo:.Dziekuje :ok: do nastepnego :)
2016/06/13 22:42 #28654

Matołek

Matołek Avatar

Hej. Bardzo Wam dziękuję za wspólnie spędzony czas. Trasa do Starej Rzeki bardzo przyjemna :) a i przy okazji poznałem nieznaną mi dotąd alternatywę dojazdu do Osia. Sympatyczna Ekipa, ładna pogoda i miła atmosfera nastroiły mnie niezwykle pozytywnie, co dało mi poczucie świetnie spędzonej soboty.

Szczególne podziękowania dla Bartka za podjęcie tej cennej inicjatywy, która tylu ludziom sprawiła sporo radochy i niezapomnianych wrażeń :woohoo:

Pozdrawiam i do następnego :)
2016/06/13 21:03 #28651

Bartek

Bartek Avatar

2016/06/13 09:56 #28646

Bartek

Bartek Avatar

Danka napisał:
Kierownik zapomniał jednak, że i ja poznałam Wdę od mokrej strony co częściowo wyleczyło mnie od hydrofobii ;)

Faktycznie - przegladajac nagrania mam Cie uwieczniona jak jestes do pasa w wodzie :) Ale najlepszym motywem bylo jak Ola z Chunkiem wsiedli odwrotnie do kajaka czyli tyłem do przodu i tak wyplyneli na szerokie wody :) Na cale szczescie zauwazyla to Ola ktora nie mogac sie zmiescic na odwroconym siedzisku dokonala odkrycia mowiac "Kochanie my chyba wsiedliśmy źle do tego kajaka" :woohoo: Rufa była rzeczywiscie z przodu :) Fajnie to wszystko będzie widać na filmie :P
2016/06/13 09:22 #28645

Danka

Danka Avatar

Dziękuję również za wypad, śmiechu było wyjątkowo mnóstwo, więc zrelaksowałam się w intensywnym dla mnie okresie pracy. Kierownik zapomniał jednak, że i ja poznałam Wdę od mokrej strony co częściowo wyleczyło mnie od hydrofobii ;) Dzięki próbie pokonania moich osobistych lęków rozsmakowałam się w pływaniu kajakiem i teraz będę się domagać więcej takich wypraw. Dziękuję kierownikowi za pomysł i organizację.
Dziękuję także Andrzejowi za ochronę i sterowanie kajakiem podczas tego dziewiczego dla mnie rejsu :)
Dziękuję Esterze i Meg za suche spodenki i skarpetki ;)
2016/06/12 17:49 #28639

MARCINHD

MARCINHD Avatar

i ja dziękuję zarówno ekipie w stronę Tlenia...jak i Harpaganom grupy powrotnej :) widok prędkości na liczniku był bardzo zbliżony do wskazań na szosie ....do następnego :) Tomasze... niech Moc Was nie opuszcza :)
2016/06/12 17:44 #28638

Hardy

Hardy Avatar

Świetny wypad, dzięki Bartek za organizację :)
Lubię takie urozmaicone wypady, połączone z innymi atrakcjami, nie ma monotonii :)
2016/06/12 12:35 #28636

ŁOBUZIA

ŁOBUZIA Avatar

TAK....to był świetny dzień urozmaicony ruchowo i towarzysko. Dziś czuję trochę mięśnie nóg to pewnie od kręcenia na rowerze, rąk -to pewnie od kajaku i mylenia lewej z prawą :woohoo: ; no a mięśnie brzucha to napewno ze śmiechu. ...było wesolo , pstrąg pyszny , no i urokliwa przyroda ...super :ok: czekam na filmik :laugh: i do zoba miłego
2016/06/12 08:01 #28635

Bartek

Bartek Avatar

"Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest Miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo!"

Tak właśnie widzę wczorajszą wycieczkę :) Frekwencja powyżej wszelkich oczekiwań, okienko pogodowe na spływie, przepyszny pstrąg i 100km czystej radości z niespiesznej jazdy tam i nazad w jajcarskim towarzystwie :laugh: Ta sobota była wyjątkowa pod wieloma względami - między innymi dlatego ,że wszczepiliśmy do naszych rutynowych jazd spływ kajakowy ,przeszczep się udał a wszyscy pacjenci przeżyli :woohoo: Co prawda ja z Izą oraz dwukrotnie Rafał z Sylwią badaliśmy z ciekawości dno Wdy ale nie zepsuło to nam humorów a raczej poprawiło humor innym :P Liczyłem ,że nakręcę jakieś spektakularne wpadnięcie do wody tymczasem sam się zwodowałem niczym ORP "Orzeł" ;) Pogoda była łaskawa i pozwoliła nam dojechać już w suchych gatkach do domu.
Mam nadzieję ,że wszystkim się podobało i powtórzymy tą wyprawę za jakiś czas - być może w innym miejscu bo marzy mi się powrót na magiczny kanał Brdy z Rytla do Fojutowa. Ale to już temat na całkiem inny wątek....

Dziękuje wszystkim uczestnikom a szczególnie tym którzy spływali ze mną Wdą B) A wodowali wczoraj z nami:

B) Iza
B) Sylwia
B) Aneta
B) Estera
B) Danka
B) Łobuzia
B) Meg
B) Aleksandra
B) sldtwa
B) Jaca
B) Hardy
B) Adam
B) Paweł
B) Orzeł
B) Sąsiad CCH
B) Chunk
B) Pieter
B) Bartek

Grupa "nieskajaczonych" sympatyków rowerowania ;)

B) Kasia
B) Matołek
B) Davis
B) MarcinHD
B) Elimelek
B) Mały

Mam nadzieję,że o nikim nie zapomniałem ale przy tylu osobach ciężko to było spamiętać :laugh: Film się wkrótce nakręci więc nieco klimatu dla tych nie byli da się przenieść na ekran komputera ;) Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia na kolejnych wyprawach :)
2016/06/11 06:40 #28615

Bartek

Bartek Avatar

sldtwa napisał:
Kierowniku!!! Z Piły Młyn tą tarką po DW 272? Nieeeee! Przez Buśnię i Pięćmorgi - proszę!!! :D
Resztę akceptuję, choć z Miedzna jest zacna dróżka do Osia, bez korzystania z DW i nieco krótsza (przy kapliczce w lewo, nie w prawo) :)

A jednak Francja! 2:1. Ale Rumuni mocni :D :woohoo: :laugh:

Hmmm,jechalem tam z miech temu i tarki juz nie ma o ile dobrze sobie przypominam :) Miedzno zaakceptowane a dla Rumunii brawa :ok:
2016/06/10 22:44 #28609

sldtwa

sldtwa Avatar

Kierowniku!!! Z Piły Młyn tą tarką po DW 272? Nieeeee! Przez Buśnię i Pięćmorgi - proszę!!! :D
Resztę akceptuję, choć z Miedzna jest zacna dróżka do Osia, bez korzystania z DW i nieco krótsza (przy kapliczce w lewo, nie w prawo) :)

A jednak Francja! 2:1. Ale Rumuni mocni :D :woohoo: :laugh:
2016/06/10 12:20 #28605

Bartek

Bartek Avatar

Zakładana trasa może ulec lekkim modyfikacjom jeśli napotkamy jakieś trudności terenowe - generalnie dążąc do lekkiego przejazdu :)

www.endomondo.com/routes/744383016

Ekipa z Nowego dołączy przed Osiem.
Czas generowania strony: 0.225 s.