Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: jestem za !!!!

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: jestem za !!!!

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2006/08/01 11:19 #1345

Kontuzja

Kontuzja Avatar

I ja też jestem ZA :)
2006/07/31 21:32 #1344

cAroL

cAroL Avatar

ojjj długo już nie czytałem forum. Jeśli chodzi o masę krytyczną w Grudziądzu to jestem jak najbardziej ZAAA.....!!! Musimy w końcu to zorganizować.
2006/07/30 11:46 #1341

Manio

Manio Avatar

Jestem za.:side:
2006/07/29 19:28 #1339

wilczek_87

wilczek_87 Avatar

Popieram!!!!!!!!!!!!!!:) I juz potwierdzam obecnosc :) PZDR:)
2006/07/28 18:51 #1332

krzys80

krzys80 Avatar

Oczywiście piszę się na masę. Zamierzam w niej aktywnie uczestniczyć. Musi mi sie udać wziąść w niej udział. Ufam, że ustalimy jak najbardziej przystępny dla każdego termin.
2006/07/28 18:22 #1330

milosz01

milosz01 Avatar

POPIERAM i mój brat też :)
2006/07/28 12:02 #1328

wision_bike

wision_bike Avatar

nom ja jakies 50-70 sztuk plakatow dam rade wydrukowac takze trzeba przygotowac szablon i jeden egzemplarz wydrukowac i proozwieszamy na miescie




pozdrawiam
2006/07/28 10:19 #1325

ziutuchna

 Avatar

Jeśli chodzi o wydrukowanie ulotek i ich rozwieszenie/rozniesienie to nie ma problemu, w godz. popłudniowych jestem dostępna :)))
Pozdrawiam, ziutka.
2006/07/27 22:32 #1324

Maruch

Maruch Avatar

Oczywiście jak najbardziej jestem Za Masą Krytyczną !! Tak jak Wision pisał warto było by dać jakiś materiał do Kablówki który by promował i tłumaczył zasadę Masy.Dopiero później gdyby był ustalony termin można byłoby puścić materiał kiedy, co i jak.

Pozdro dla wszystkich Grudziądzkich bikerów!!
2006/07/27 14:41 #1322

wision_bike

wision_bike Avatar

MEDIA MOIM ZDANEIM WYSTARCZY WYSLAC MAILA Z IFORMACJA DO NP NOWOSCI ZE TAKIE COS SIE DZIEJE DO NASZEJ TZW. KABLOWKI DAC INFORMACJE ALE MOIM ZDANIEM NA POCZATEK ZEBRAC SIE TZN SUGIERUJE ZEBY ADMIN STRONKI JA I JESCZE Z DWIE OSOBY NA ROWERACH PRZYJECHALY DO KOMENDY POLICJI W GRUDZIADZU I ZAPOWIEDZIALY COS TAKIEGO I POPROSILY CHOCIARZBY PANOW NA MOTORKACH ABY PILOTOWALI AKCJE A NASI URZEDNICY TO ZNIMI NIE MA CO ZALATWIAC PO CO URZEDNICY??? JEZELI BEDA CCHIELI PROMOWAC Z NAMI TO SIE ZABIORA NA MASE KRYTYCZNA DLA MIASTA MASA BEDZIE PROMOCJA ALE JESCZE TYM BARDZIEJ ZE JAK WEZMIE W TEJ MASI PREZYDENT ALE TO ICH SPRAWA W NASZEJ SPRAWIE JEST UPRZEDZIC MEDIA I POLICJE
2006/07/27 14:31 #1320

nasedo122

nasedo122 Avatar

jesli juz będzie ustalony ostateczny termin to byłoby dobrze poinformowac \"nasze wspaniałe grudziadzkie media\",które zazwyczaj sa w tyle za wszystkimi wydarzeniami.No i chyba trzeba zgłosić w urzędzie i na policji? ( tak mi się wydaje??)
2006/07/27 00:55 #1319

Ewuta

 Avatar

Popieram jak najbardziej. Jeśli MK dojdzie do skutku będę jej częścią. Pozdrawienia dla grudziądzkich rowerzystów:)
2006/07/27 00:29 #1318

wision_bike

wision_bike Avatar

drodzy bikerzy!!!!!!!!!!!!!!!
wpisujcie sie w tym temacie czy popieracie akcje masy krytycznej w grudziadzu wpiszcie sie czy wyrazacie chec przyjechac na mase chodiz nam tu o przejazd ulicami miasta i pokazanei innym mieszkanca i nie tylko ze rower to cos cudownego i powinnismy sie trzymac tego rozwiazani!!!!!!!
czy nie jest fajnie gdy grupa kilkuset osob przejedzie ulicami miasta i pokaze wladza ze umie sie zgrac i propangandowac dwa kolka..... czemu my jako rowerzysci z grudziadza nie umiemy pokazac tego ze my tez mozemy miec mase krytyczna??? nei rozumiem tego...... drodzy bikerzy gdans wawa to miasta gdzie sobie z tym poradzily torun poznan tam tez sa takie akcje organizowane dlatego my tez powinnismy sie wziasc i przejechac wspolnie razem ulicami miasta i pokazac ze grudziadz tez potrafi zorganizowac mk!!!!!! przekazcie kazdemu kto ma rowerek bratu siostrze mame tacie babci dziadkowi ze niech wsiadaja na rowerki i niech popieraja nasza akcje!!!! wpisujcie sie!!!!!!

pzodrawiam i razem z adminem zapraszamy do poparcia nas co do masy krytycznej w grudziadzu



______________________________________________-
ps co do terminu do jezeli beda chetni do drugi piatek sierpnia by byl pierwsza nieoficjalna i przypuszczalna data masy krytycznej
____________________________________________________
2006/07/27 00:01 #1317

wision_bike

wision_bike Avatar

popieram!!!!!!!!!!!
2006/07/26 23:51 #1316

Matołek

Matołek Avatar

Też jestem za i od roku próbuję Was do tego sprowokować. Niestety przez samą stronkę, to mało. Trzeba by rozwiesić jakieś ulotki, ktoś musi je wydrukować. Media raczej nam nie pomogą. Potrzeba nam ludzi z pomysłami, żeby to nie była stypa. Jest o co powalczyć. A może wejdzie nam to w nawyk?
Przyjęło się, że MK odbywa się w każdy ostatni piątek miesiąca bodajże o 17.30 (niech ktoś mnie poprawi, jeśli się mylę). Więc chyba w sierpniu. Pogrzebcie proszę po znajomych drukarzach, kto nam coś takiego wydrukuje: ulotki, plakaty. Trzeba będzie też zrobić akcję ich rozwieszania. Da się arta na stronce itd. Wrócimy do tematu, bo z nadzieją widzę, że ożył.

Ps. Jeśli piszę o sprawach, które widzicie podobnie, to wpiszcie w komentach chociaż \"Popieram\", to jest ważne..., no chyba, że się boicie...

Serdecznie pozdrawiam - matematolek
Czas generowania strony: 0.165 s.