Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: jestem za !!!!

Odp:jestem za !!!! 2006/08/01 11:19 #1345

  • Kontuzja
  • Kontuzja Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 3
  • Oklaski: 0
I ja też jestem ZA :)

Odp:jestem za !!!! 2006/07/31 21:32 #1344

  • cAroL
  • cAroL Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 6
  • Oklaski: 0
ojjj długo już nie czytałem forum. Jeśli chodzi o masę krytyczną w Grudziądzu to jestem jak najbardziej ZAAA.....!!! Musimy w końcu to zorganizować.

Odp:jestem za !!!! 2006/07/30 11:46 #1341

  • Manio
  • Manio Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Jestem za.:side:

Odp:jestem za !!!! 2006/07/29 19:28 #1339

  • wilczek_87
  • wilczek_87 Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 49
  • Oklaski: 0
Popieram!!!!!!!!!!!!!!:) I juz potwierdzam obecnosc :) PZDR:)

Odp:jestem za !!!! 2006/07/28 18:51 #1332

  • krzys80
  • krzys80 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 567
  • Oklaski: 9
Oczywiście piszę się na masę. Zamierzam w niej aktywnie uczestniczyć. Musi mi sie udać wziąść w niej udział. Ufam, że ustalimy jak najbardziej przystępny dla każdego termin.
Najpewniej, najszybciej i najprzyjemniej. TYLKO ROWEREM

Odp:jestem za !!!! 2006/07/28 18:22 #1330

  • milosz01
  • milosz01 Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
POPIERAM i mój brat też :)

Odp:jestem za !!!! 2006/07/28 12:02 #1328

  • wision_bike
  • wision_bike Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 21
  • Oklaski: 0
nom ja jakies 50-70 sztuk plakatow dam rade wydrukowac takze trzeba przygotowac szablon i jeden egzemplarz wydrukowac i proozwieszamy na miescie




pozdrawiam

Odp:jestem za !!!! 2006/07/28 10:19 #1325

  • ziutuchna
  • ziutuchna Avatar
Jeśli chodzi o wydrukowanie ulotek i ich rozwieszenie/rozniesienie to nie ma problemu, w godz. popłudniowych jestem dostępna :)))
Pozdrawiam, ziutka.

Odp:jestem za !!!! 2006/07/27 22:32 #1324

  • Maruch
  • Maruch Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 50
  • Oklaski: 0
Oczywiście jak najbardziej jestem Za Masą Krytyczną !! Tak jak Wision pisał warto było by dać jakiś materiał do Kablówki który by promował i tłumaczył zasadę Masy.Dopiero później gdyby był ustalony termin można byłoby puścić materiał kiedy, co i jak.

Pozdro dla wszystkich Grudziądzkich bikerów!!

Odp:jestem za !!!! 2006/07/27 14:41 #1322

  • wision_bike
  • wision_bike Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 21
  • Oklaski: 0
MEDIA MOIM ZDANEIM WYSTARCZY WYSLAC MAILA Z IFORMACJA DO NP NOWOSCI ZE TAKIE COS SIE DZIEJE DO NASZEJ TZW. KABLOWKI DAC INFORMACJE ALE MOIM ZDANIEM NA POCZATEK ZEBRAC SIE TZN SUGIERUJE ZEBY ADMIN STRONKI JA I JESCZE Z DWIE OSOBY NA ROWERACH PRZYJECHALY DO KOMENDY POLICJI W GRUDZIADZU I ZAPOWIEDZIALY COS TAKIEGO I POPROSILY CHOCIARZBY PANOW NA MOTORKACH ABY PILOTOWALI AKCJE A NASI URZEDNICY TO ZNIMI NIE MA CO ZALATWIAC PO CO URZEDNICY??? JEZELI BEDA CCHIELI PROMOWAC Z NAMI TO SIE ZABIORA NA MASE KRYTYCZNA DLA MIASTA MASA BEDZIE PROMOCJA ALE JESCZE TYM BARDZIEJ ZE JAK WEZMIE W TEJ MASI PREZYDENT ALE TO ICH SPRAWA W NASZEJ SPRAWIE JEST UPRZEDZIC MEDIA I POLICJE

Odp:jestem za !!!! 2006/07/27 14:31 #1320

  • nasedo122
  • nasedo122 Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 39
  • Oklaski: 0
jesli juz będzie ustalony ostateczny termin to byłoby dobrze poinformowac \"nasze wspaniałe grudziadzkie media\",które zazwyczaj sa w tyle za wszystkimi wydarzeniami.No i chyba trzeba zgłosić w urzędzie i na policji? ( tak mi się wydaje??)

Odp:jestem za !!!! 2006/07/27 00:55 #1319

  • Ewuta
  • Ewuta Avatar
Popieram jak najbardziej. Jeśli MK dojdzie do skutku będę jej częścią. Pozdrawienia dla grudziądzkich rowerzystów:)

Odp:jestem za !!!! 2006/07/27 00:29 #1318

  • wision_bike
  • wision_bike Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 21
  • Oklaski: 0
drodzy bikerzy!!!!!!!!!!!!!!!
wpisujcie sie w tym temacie czy popieracie akcje masy krytycznej w grudziadzu wpiszcie sie czy wyrazacie chec przyjechac na mase chodiz nam tu o przejazd ulicami miasta i pokazanei innym mieszkanca i nie tylko ze rower to cos cudownego i powinnismy sie trzymac tego rozwiazani!!!!!!!
czy nie jest fajnie gdy grupa kilkuset osob przejedzie ulicami miasta i pokaze wladza ze umie sie zgrac i propangandowac dwa kolka..... czemu my jako rowerzysci z grudziadza nie umiemy pokazac tego ze my tez mozemy miec mase krytyczna??? nei rozumiem tego...... drodzy bikerzy gdans wawa to miasta gdzie sobie z tym poradzily torun poznan tam tez sa takie akcje organizowane dlatego my tez powinnismy sie wziasc i przejechac wspolnie razem ulicami miasta i pokazac ze grudziadz tez potrafi zorganizowac mk!!!!!! przekazcie kazdemu kto ma rowerek bratu siostrze mame tacie babci dziadkowi ze niech wsiadaja na rowerki i niech popieraja nasza akcje!!!! wpisujcie sie!!!!!!

pzodrawiam i razem z adminem zapraszamy do poparcia nas co do masy krytycznej w grudziadzu



______________________________________________-
ps co do terminu do jezeli beda chetni do drugi piatek sierpnia by byl pierwsza nieoficjalna i przypuszczalna data masy krytycznej
____________________________________________________

Odp:jestem za !!!! 2006/07/27 00:01 #1317

  • wision_bike
  • wision_bike Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 21
  • Oklaski: 0
popieram!!!!!!!!!!!

Odp:jestem za !!!! 2006/07/26 23:51 #1316

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Też jestem za i od roku próbuję Was do tego sprowokować. Niestety przez samą stronkę, to mało. Trzeba by rozwiesić jakieś ulotki, ktoś musi je wydrukować. Media raczej nam nie pomogą. Potrzeba nam ludzi z pomysłami, żeby to nie była stypa. Jest o co powalczyć. A może wejdzie nam to w nawyk?
Przyjęło się, że MK odbywa się w każdy ostatni piątek miesiąca bodajże o 17.30 (niech ktoś mnie poprawi, jeśli się mylę). Więc chyba w sierpniu. Pogrzebcie proszę po znajomych drukarzach, kto nam coś takiego wydrukuje: ulotki, plakaty. Trzeba będzie też zrobić akcję ich rozwieszania. Da się arta na stronce itd. Wrócimy do tematu, bo z nadzieją widzę, że ożył.

Ps. Jeśli piszę o sprawach, które widzicie podobnie, to wpiszcie w komentach chociaż \"Popieram\", to jest ważne..., no chyba, że się boicie...

Serdecznie pozdrawiam - matematolek
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

Odp:jestem za !!!! 2006/07/26 23:39 #1315

  • wision_bike
  • wision_bike Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 21
  • Oklaski: 0
jezeli nikt sie za to nei wezmie powinnismy sie skrzyknac na stronce dac cynk w miescie i spotkac sie np gdzies w centrum i wyruszyc ulicami miasta!@! ludzie tworzmy nasz MK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! popieram mase krytyczna zeby byla unas zrobmy to teraz w te wakacje!!!!!!

jestem za !!!! 2006/07/26 23:25 #1314

  • ziutuchna
  • ziutuchna Avatar
ja też myślę, że warto zorganizować MK w G-dzu!!!
nie odkładajmy tego na później ... jeśli nie teraz to kiedy? za rok na wiosnę 2007? a rok będzie podobna sytuacja jak jest teraz, itd.....

Z pozdrowieniami, ziutka:P
Czas generowania strony: 0.227 s.