Uwaga
  • Lack of access rights - File 'http:/gsr.matemato.ehost.pl/media/kunena/attachments/legacy/images/bike_crop.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/gsr.matemato.ehost.pl/media/kunena/attachments/legacy/images/auchan_1_.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/gsr.matemato.ehost.pl/media/kunena/attachments/legacy/images/auchan_1_.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/gsr.matemato.ehost.pl/media/kunena/attachments/legacy/images/auchan_1_.jpg'
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Tarcze

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Tarcze

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2013/06/23 17:22 #8998

Kama

Kama Avatar

Dzięki Robert...już od dawna jeżdżę na nowy rowerku ;-)
Hamulce wybrałam te najlepsze według mnie ;) :evil:
Do zobaczenia na trasie :-)
:silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:
2013/06/23 00:59 #8991

Robert

Robert Avatar

Kama moim zdaniem jeżeli dbasz o rower i chcesz mieć dobre hamulce to tarcze tylko i wyłącznie ale tarcze hydrauliczne a nie takie jak na rowerku poniżej na linkę :D jak ja kupowałem swojego Scarpe to niestety wydając dość dużą jak na tamte czas kasę niecałych 2000 tysięcy nie miałem opcji na takie tarczę więc mam V-ki ale one mi nie wystarczają przy moim trybie jazdy.
2013/03/22 22:02 #6974

Kama

Kama Avatar

He he...nie przejmuj się... biorę ,,na klatę\'\' ;-)
Do miłego :)
2013/03/22 21:51 #6973

maku

maku Avatar

No i super. Zobacz jaka prostota rozwiązań. Zero mowy o złapaniu gumy w trasie, części zamienne w każdym lesie :) A tak na poważnie to pewnie dostaniemy za dyskusje Off-topic :) Na pewno wybrałaś dobrze do zobaczenia na trasie :)
2013/03/22 21:42 #6972

Kama

Kama Avatar

No to teraz będą dwa takie :P
2013/03/22 21:37 #6971

maku

maku Avatar

Fred Flinstone miał takiego :P
2013/03/22 21:09 #6970

Kama

Kama Avatar

Dokładnie tak,dlatego Was zapytałam ;-)
Kupię sobie taki i będzie spokój :lol: :silly: :silly: :side:

Załączniki:
2013/03/22 20:47 #6969

maku

maku Avatar

Nie, nie ma żadnej wojny :) Cokolwiek wybrałaś najważniejsze żebyś to Ty była zadowolona, nie użytkownicy forum. Użytkownicy forum mogą doradzać dzieląc się doświadczeniem, ale wybór należy do Ciebie i tylko Ciebie :) Ale patrząc na to z drugiej strony kto pyta nie błądzi :silly:
2013/03/22 20:39 #6968

milo

milo Avatar

matematołek napisał:
milo napisał:
To są rowery za 300 na tarczówkach?
Nie wiedziałeś? Konkurencja nie śpi :woohoo:
WOW! Jakaś nowatorska konstrukcja hamulec z prawej strony, widelec prawie manitou. Akurat chciałem zmienić rower... ;)
2013/03/22 20:22 #6967

Kama

Kama Avatar

Chłopcy,spokojnie... :) Nie zamierzałam tu wywoływać wojny stulecia z powodu tarczówek... :ohmy:
Bardzo jestem Wam wdzięczna za pomoc.Wasze opinie bardzo pomogły mi w podjęciu decyzji...Dziś zrobiłam sobie również maraton po sklepach rowerowych(nie było lekko bo mróz jak diabli :P ),trochę poczytałam i sporo już wiem na ten temat...
Podjęłam decyzję ostateczną :woohoo:
Będzie to ... ??? :P :P :P
Do zobaczenia na trasie ;-)
Dziękuję :silly:
2013/03/22 20:17 #6966

maku

maku Avatar

Rowery z marketów pozostawiają wiele do życzenia, mają jednak wszystkie cechy charakterystyczne dla roweru. Jak ktoś kocha rower to niech jeździ nawet na takim z marketu, liczy się miłość do roweru i frajda z jazdy na nim, a to łączy przecież wszystkich rowerzystów. Nie tam żadne marki i trendy tylko przygoda i wiatr czasem i śnieg we włosach :) Ale najważniejsze jest bezpieczeństwo !!!
2013/03/22 19:11 #6965

pieter

pieter Avatar

Mate, czy zamierzasz może zostać dystrybutorem rowerów bardzo popularnych? :silly:
matematołek napisał:
milo napisał:
To są rowery za 300 na tarczówkach?
Nie wiedziałeś? Konkurencja nie śpi :woohoo:
2013/03/22 19:02 #6964

lewas

lewas Avatar

o właśnie kolega wyżej dał idealny przykład czego nie kupować
( takich rowerów niepowinno sie dopuszczać do sprzedaży) i naprawde jeśli chodzi o tarczówki znanych firm które są produkowane już od bardzo dawna są nieporównywalnie lepsze od hampli typu v-breake.

Aaaaa i jeszcze jedna sprawa patrząc w przyszłość to niesą takie drogie ponieważ dobrej jakości klocki potrafią wytrzymać nawet do 10000 km a klocki w v-kach????
2013/03/22 19:02 #6963

maku

maku Avatar

No wiecie co, a ja tyle przepłaciłem za rower z jednym amortyzatorem i bez hamulców tarczowych jestem załamany :( :( :(
2013/03/22 10:15 #6962

Matołek

Matołek Avatar

milo napisał:
To są rowery za 300 na tarczówkach?
Nie wiedziałeś? Konkurencja nie śpi :woohoo:
Załączniki:
Czas generowania strony: 0.178 s.