Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 10.12.16 - Ogniskowanie w Osinach u pani leśniczyny :)

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 10.12.16 - Ogniskowanie w Osinach u pani leśniczyny :)

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/12/11 12:58 #29793

Matołek

Matołek Avatar

Było super :ok:

Bardzo się cieszę, że udało mi się wczoraj z Wami wybrać, bo patrząc dziś za okno wiem, że zapadłbym na ciężką, niedzielną depresję :S

Bardzo dziękuję za fajną przejażdżkę w sympatycznym gronie. Ognicho super :woohoo: pogoda dopisała znakomicie, a co do nawierzchni powiem przekornie - ilość asfaltów akceptowalna, błotka super, zwłaszcza odcinek Grupa-Rulewo :silly:

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za wspólną sobotę, Kierownikowi za fajną inicjatywę i dostosowanie godziny odjazdu do porannych śpiochów. A Esterce dziękuję za pysznego ogóreczka do kanapki :) Następnym razem poproszę o większy słoiczek ;)

Na pamiątkę z ogniska kilka fotek :)



Pozdrawiam i do następnego :silly:
Załączniki:
2016/12/11 11:16 #29790

Bartek

Bartek Avatar

Udało się pozaklinać pogodę w taki sposób że nie trafiła nas żadna z zapowiadanych ulew :) Bardzo ładnie ciepło i gdyby tylko nie to błotko na moich plecach i plecaku :) Ehhh,ale tak to już jest jak się kupiło błotniki rok temu i pięknie przyozdabiają mi półkę w serwisie :) Jak to Tomek stwierdził jedni używają kupnych błotników a inni swoich pleców i ja najwidoczniej zaliczałem się do tej drugiej grupy :)
O 10:00 w Marinie pojawili się najtwardsi z twardych którzy przeżyli piątkowe mikołajki w Allo Allo - muszę przyznać ,że gdybym nie był organizatorem sobotniego wyjazdu to wątpie czy zwlókłbym się z łóżka tak wcześnie :) Twardym trza być nie miętkim i jedynie ta myśl trzymała mnie wczoraj w siodle bo piątkowe piwo dało mi nieźle w kość :) Na starcie zameldowali się:

:P Iza
:P Aneta
:P Pieter
:P Matołek
:P Krzyś80
:P Mały
:P Wojtino
:P Bartek

Pogoda lepsza niż zapowiadana ,droga w porządku chociaż odcinek z Grupy do Rulewa zrobił z nas niezłą " akademię pana Kleksa" :laugh: Szybkie zaopatrzenie w w Płochocinie i już wjeżdżamy na teren leśnictwa Osiny :) Tutaj miła niespodzianka bo ognisko zgodnie z zapowiedziami już czekało płonąc sobie wesoło :) Lubię to miejsce za spokój jaki tam panuje i nie jest to ostatnia wyprawa do Osin ,zaliczymy ognisko ponownie śniegową porą w tych okolicach :) Na miejscu uczta kiełbasiano-piwno-herbaciana i pojawiająca się Estera z synkiem Piotrusiem i srogim zapasem ogórków w różnych formach i postaciach :) Pogoda nadal trzyma fason chociaż dochodzą nas słuchy że w Grudziądzu ostro pada :) Nic to bo u nas nie :) Zbieramy się i lasami przemykamy do Zdrojewa i zacnym zjazdem im.Byłego Burmistrza Nowego lądujemy w Małym Komórsku. Reszta to już standardowy przelot przerwany tylko wizytą w Grzybku i po chwili wita nas most i Grudziądz :) Dzięki wszystkim za udział i do następnego ...tym razem z błotnikami :evil:


Załączniki:
2016/12/10 01:30 #29788

Bartek

Bartek Avatar

Po ciezkim boju i ustaleniach z AlloAlo -start przesuwamy na 10:00 - reszta bez zmian B)
2016/12/09 23:56 #29787

Matołek

Matołek Avatar

Na dziewiątą, to już wiem, że na pewno nie wstanę :sick: Ale na dziesiątą, jakoś dam radę :whistle: Tak więc nie wiedząc do końca, czy "główna grupa" opóźni swój start, razem z Krzysiem80 startujemy z Mariny o 10.01 :)

A ognisko o tej porze roku super sprawa :woohoo: Dzięki Bartku za propozycję i do zobaczenia :silly:
2016/12/08 11:27 #29783

Bartek

Bartek Avatar

Krótka ale treściwa propozycja na sobotę - konsumpcja kiełbaski u pani leśniczyny w Osinach :)

Propozycja trasy : TUTAJ

B) start 9:00 z mariny ławeczki
B) odległość około 60km
B) trasa asfaltowo-szutrowa
B) łatwa technicznie - tempo spokojne

Zaleca się zabrać deszczak i błotniki - ma być ciepło (ok 10stopni) ale może być deszczowo :angry: Ognisko będzie na nas czekało około godziny 12:30 - 13:00 - więc jeśli ktoś chce wyjechać później i kierować się od razu na ognisko - jak najbardziej może startować po głównej grupie :)




Załączniki:
Czas generowania strony: 0.220 s.