Uwaga
  • Lack of access rights - File 'http:/rowerowygrudziadz.pl/images/phocagallery/2024/2024.03.03/thumbs/phoca_thumb_l_img_0444.jpg'
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 2024.03.03 - Wiosenna eksploracja Rezerwatu Grabowiec

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 2024.03.03 - Wiosenna eksploracja Rezerwatu Grabowiec

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2024/03/09 07:01 #34112

Matołek

Matołek Avatar

Żeby tradycji stało się zadość, serdecznie dziękuje za kolejną, udaną niedzielną przejażdżkę :) A że podziękowania dopiero teraz, to już także tradycja :whistle:

Było fajnie, ale od planowanego Grabowca zwiało nas na północ, co również u nas jest już normą, że do celu nie trafiamy :silly: Grunt, że było sielsko, wiosennie, sympatycznie, leniwie i bez zbędnego pośpiechu...



A po zawiślańskich terenach błądzili:

:silly: Kasia
:silly: Davis
:silly: i Matołek

Na pamiątkę kilka zwyczajowych fotek, co by się później fajnie wspominało :ok:

No i do zobaczenia mam nadzieję jutro :)
2024/03/02 18:21 #34110

Davis

Davis Avatar

Też się zapisuję B)
2024/03/02 15:56 #34109

Kasia

Kasia Avatar

Jestem chętna :)
Jedziemy za most to może start ustalimy gdzieś między skwerkiem handlowym na Kalinowej a mostem ok 11.11 ?
2024/03/02 11:10 #34108

Matołek

Matołek Avatar

Pretekst 13 - przejażdżka grądem zboczowym

Zapowiada się kolejna niedziela w wiosennym klimacie :) Tym razem można pokręcić się za Wisłą i popatrzeć z punktu widokowego, jak pani wiosna maluje nadwiślański krajobraz :)

Planujemy spokojny spacer z herbatką i postojami :laugh: Nadal tempo niedzielne, rozruchowe. Teren w zależności od zapasu sił, któryh nie wszystkim jeszcze po leniwej ;) zimie zdążyło przybyć :)

Start około 11.01, miejsce startu do ustalenia, jeśli ktoś dopisze w wątku swoją chęć dołączenia :) Godzina startu też do dogadania. Jak coś, proszę o wpis :)


Załączniki:
Czas generowania strony: 0.243 s.