Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 2022.07.13 - Ku przygodzie w stronę słońca :)

2022.07.13 - Ku przygodzie w stronę słońca :) 2022/07/19 12:24 #33851

  • Qba84
  • Qba84 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 747
  • Otrzymane podziękowania: 1214
  • Oklaski: 12
Piękna wyrypa B)

Podziwiam i zazdroszczę, tym bardziej, że sam czuję się nieprzygotowany, tak mentalnie, jak i sprzętowo do takich wieloetapowych, buszkraftowych wycieczek :whistle: :silly:

Gratki :ok:
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek

2022.07.13 - Ku przygodzie w stronę słońca :) 2022/07/19 09:47 #33849

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
W niedzielę dotarłem do stolicy, zjadłem pizzę w wypróbowanej pizzerii, wpadłem na koncert chopinowski w Łazienkach Królewskich i w nogi na nocleg poza Warszawę. Długo się trzeba przedzierać, zanim przestanie być odczuwalny ten charakterystyczny warszawski zgiełk i znów nastanie błogi spokój :) Lubię to miasto, ale tylko na chwilę :) Przejechanie przez szeroko rozumiane centrum rowerem, to istny dramat, podobnie zresztą jak autem. Ale ma Warszawka swoje smaczki :)

A wczoraj spokojny powrót do Warszawy na pociąg i ewakuacja przed nadchodzącą falą upałów. Jazda w taki skwar, jaki nadszedł dziś, przestaje sprawiać mi przyjemność. Pogodynki spisały się tym razem na medal :)

Ale jestem ujechany, ale szczęśliwy i spełniony :woohoo: Znalazłem klimat, którego szukałem :ok:
Załączniki:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, Red, Qba84

2022.07.13 - Ku przygodzie w stronę słońca :) 2022/07/16 15:03 #33845

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
A dokąd już dotarłeś?
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.
Za tę wiadomość podziękował(a): Qba84

2022.07.13 - Ku przygodzie w stronę słońca :) 2022/07/15 21:48 #33844

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Wspaniała rzeka ta nasza Wisła. W wielu miejscach jak nie rzeka, a przyroda aż buczy. Wszystko tu gra i śpiewa. Każde pole i zakątek lasu. I musiałbym być poetą, żeby to jakoś słowami oddać.

Pisząc o czasie i zasięgu, zapomniałem o baterii, z którą ciągle krucho. Na dodatek jutro ma być cienko ze słońcem, więc i słabo z ładowaniem. Spadam więc spać a jutro się zobaczy. Póki co, jest cudnie i tego mi było właśnie trzeba.

Dobranoc z nadwiślańskiego pastwiska :)
Załączniki:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, Kasia, Qba84

2022.07.13 - Ku przygodzie w stronę słońca :) 2022/07/13 09:14 #33843

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Jakoś nie idzie mi to zbieranie. Miało być na początku lipca, ale nie dostałem urlopu. Potem opanował mnie błogi leń. Czas więc ruszyć cztery litery, osiodłać niebieskiego rumaka i w drogę.

Ruszę, jak się zbiorę xD a założenia są proste i opisałem je z grubsza kiedyś TU

Gdyby ktoś chciał się podłączyć, to ruszam spontanicznie dzisiaj :) Wcześniej nie mogłem się mentalnie zebrać, więc już nie przekładam.

Jak znajdę chwilę i zasięg, to wrzucę jakąś małą fotorelację: rowerowygrudziadz.pl/index.php/galeria-fotek-mainmenu-32/2021-02-07-23-41-36/matolek/category/800-2022-07-13-ku-przygodzie-w-strone-slonca

Tak przy okazji, gdyby ktoś miał ochotę, to może sobie stworzyć własną galeryjkę i wzbogacić przy tym stronkę rowerowymi fotkami: rowerowygrudziadz.pl/index.php/galeria-fotek-mainmenu-32/tworzenie-i-zarzadzanie-galeriami

Życzcie mi wytrwałości, bo coś mnie leń opanował xD

Pozdrówki :silly:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, Red, Qba84, Aneta
Czas generowania strony: 0.210 s.