Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Uwaga na TIR-y!

Uwaga na TIR-y! 2006/08/19 21:26 #1416

  • gawer
  • gawer Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 6
  • Oklaski: 0
Nie tak dawno byłem świadkiem bardzo groźnie wyglądajacego wypadku-potrącenia rowerzysty przez TIR-a.Mogło by sie zdać że młody chłopak z tego żywy nie wyjdzie.W tym dniu wyjezdżałem z parkingu Minimala w kierunku ulicy dworcowej ,a po przeciwnej stronie ulicy na Hallera tuż przed \"Salonem Urody\" młodego chłopaka potrąciła ciężarówka.Od razu wezwałem karetke i tłumaczyłem że z rowerzysty chyba dużo nie zastało bo tak drastycznie to wyglądało,na szcęście gdy tylko podjechałem do niego chłopak siedział z dziurą w nodze,poobcierany i mocnym szoku.Nawet zatrzymało sie kilku innych swiadków i kierowca TIR-a,który sam wezwał Policje.Chłopaka zabrała karetka i myśle że już dochodzi do siebie,a wracając do miejsca w którym to się wydarzyło to niby bezpieczny prosty odcinek jezdni ale policja stwierzdiła że rowerzysta powinienbył jechać chodnikiem gdzie jest wyznaczona droga dla rowerów.Nie wszyscy tego przestrzegają nawet ja sam jezdżę ulicami i dlatego UWAŻAJMY na tych \"większych\"!Dołączam jeszcze zdjęcie tego punktu bo akurat jest ono na waszej stronie.
Załączniki:
Czas generowania strony: 0.166 s.