Podziękowania - Rowerowa Kwesta Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2018


 

            Orkiestrowe granie zakończone. Rowerzyści chętni do pomocy dopisali  Darczyńcy również chętnie wspierali naszą akcję, chociaż trudniej było ich dziś znaleźć na ulicach (niedziela niehandlowa  ). Staraliśmy się, jak mogliśmy, aby do puszki trafiło jak najwięcej. 

Pogoda również była łaskawa, nie przypominała zimowej aury. Dzięki temu wytrzymaliśmy dłużej. Kwestowaniu towarzyszył muzyczny rower, jedyny taki w Grudziądzu. Graliśmy, byliśmy słyszalni i widoczni 

Serdeczne podziękowania ode mnie, od Stowarzyszenia Rowerowy Grudziądz oraz od Sztabu Wielkiej Orkiestry za dzisiejszą pomoc w kwestowaniu, datki na ten szczytny cel i wszelkie wsparcie  Oddaliśmy swoje serce i czas, aby również dzięki nam, udało uratować się ciężko chore dzieci przy pomocy specjalistycznego sprzętu medycznego, który zostanie zakupiony przez fundację.

Wielkie podziękowania dla Was, dla nas wszystkich oraz ludzi o wrażliwych sercach  Niezależnie od tego, ile udało się zebrać, ważne, że byliśmy razem w tym dniu.

Akcję WOŚP wsparli:

  Ewa
  Basia
  Kasia
  Radek
  Wojtek
  Robert
  Jurek
  adi321
  Qba84
  Red
  Krzyś80
  Davis
  Matołek
  Monika


Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 9 ).
Opublikowano: 2019/01/14 11:37 przez Matołek #31526
Matołek Avatar
Z takim zacnym orszakiem, to można kwestować :woohoo:

Jeszcze raz wielkie dzięki i serducha dla wszystkich :ok: :serce: :serce: :serce:

Opublikowano: 2019/01/13 21:17 przez Monika #31523
Monika Avatar
Podczas 27 Finału WOŚP wspólnymi siłami zebraliśmy kwotę :woohoo: :


1115,50 zł


Możemy być z siebie naprawdę dumni :ok: , szczególnie w takich okolicznościach, jak dziś, gdzie można było spotkać więcej wolontariuszy niż darczyńców :laugh:

Jeszcze raz ogromne podziękowania dla wszystkich wspaniałych osób za zaangażowanie i włożony wysiłek. Pomimo zmęczenia, małego lub większego deszczyku, na pewno było warto.

Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia na trasie :)
Opublikowano: 2019/01/13 20:30 przez Davis #31522
Davis Avatar

Wielkie dzięki! :)