Dziecięca uciecha na dwóch kółkach - "Rowerowi Tropiciele"

Rowerowi Tropiciele
czyli rowerowy rajd na orientację z cyklu
"Dziecięca uciecha na dwóch kółkach"

            To już kolejna akcja z kolejnej edycji rajdów rowerowych z cyklu "Dziecięca uciecha na dwóch kółkach". Wyznaczony przez naszą naczelną dobrą wróżkę - Ciocię Kasię do napisania kilku słów podsumowania, spróbuję sprostać przydzielonemu mi zadaniu Smile Tak więc od początku i w telegraficznym skrócie Wink...

8.00 - zbiórka:

  Zastęp rowerowych cioć i wujków - JEST 
  Pełna gotowość do niesienia radości dzieciom - JEST 
  Naczelna dobra wróżka - Ciocia Kasia - JEST 

No to w drogę i kierunek Bąkowo 

...

            Kiedy pełni optymizmu dojechaliśmy na miejsce, swoje ciocie i wujków przywitała gromadka radosnych dzieci w pełnej do zabawy gotowości Smile Po zakończeniu uścisków i przytulania, mogliśmy przystąpić do rozpoczęcia akcji "Rowerowi Tropiciele".

No to zaczynamy:

  Drużyny gotowych na rowerową przygodę superowerowych bohaterów - SĄ 
  Radość, optymizm i uśmiechnięte buzie - SĄ 

 No to start! 

            Zadaniem cioci Kasi było czuwanie nad przebiegiem całej zabawy, wujek Maciej utrwalał co zdołał na pamiątkowych fotkach, natomiast pozostali wujkowie i ciocie, walczyli o bezpieczny, radosny i owocny wynik działań naszych rowerowych tropicieliSmile Zadaniem drużyn było poszukiwanie ukrytych na trasie skarbów, zbieranie i analizowanie wskazówek do następnych tajnych punktów, a także wykonywanie wyzwań, dołączonych do znajdowanych po kolei ukrytych w terenie mapek. Moim natomiast zadaniem, poza ukryciem skarbów w ustalonych wcześniej miejscach, było poruszanie się pomiędzy drużynami i pełnieniu czegoś w rodzaju koła ratunkowego. Dzięki temu mogłem z nieukrywaną przyjemnością przyglądać się całej zabawie. Miło było popatrzeć, jak radosne dzieci wspólnie ze swoimi opiekunami tworzą zgrane drużyny, walcząc o zdobycie kolejnych punktów i skarbów. To naprawdę wielka przyjemność móc sprawić dzieciom zabawę i frajdęSmile

A potem obrady komisji, zasłużony odpoczynek i szaleństwa na łące, mały deszczyk dla ochłody a potem słońce, mała przejażdżka po okolicy, obiad, wręczanie zasłużonych nagród dzielnym rowerowym wojownikom, wyprawa na lody, wspólna fotka  i najtrudniejsze - pożegnanie.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za ten sympatycznie spędzony dzień Smile

Wielkie, serdeczne podziękowania dla wszystkich rowerowych cioć i wujków za poświęcony czas i zaangażowanie. Dzięki Wam mogliśmy wspólnie wnieść kolejną porcję radości do dziecięcego świata. To wielki zaszczyt i satysfakcja, że możemy zawsze na Was liczyć

Rowerowe ciocie i rowerowi wujkowie w składzie:

  Ciocia Marcia (Marcia)
  Ciocia Ania (Ainak)
  Ciocia Ania (Aja)
  Ciocia Sylwia (Syla)
  Ciocia Magda
  Ciocia Monika (Monika)
  Ciocia Kasia (Kasia)
  Wujek Grześ (J23)
  Wujek Tadziu (Borci)
  Wujek Jurek
  Wujek Mirek (Mir)
  Wujek Michał (Michał MT)
  Wujek Paweł (Pawel)
  Wujek Piotr (Pietrek)
  Wujek Krzysiek (Krzysiek5)
  Wujek Krzysiu (Krzys80)
  Wujek Maciek (Davis)
  Wujek Tomek (Matołek)

  Dziękujemy również wszystkim tym, którzy przyglądali się naszej akcji, będąc w pogotowiu na wypadek niedostatku cioć i wujków.

z rowerowym pozdrowieniem
wujek Matołek

 


Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 99 ).
Opublikowano: 2016/10/25 16:17 przez pawel #29644
pawel Avatar
To był dzień pełen wrażeń zapewne nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Dzieci świetnie uwieczniły na rysunkach nasze wypady rowerowe, a do tego obszerna galeria zdjęć pozwoliły przywołać w pamięci miłe wspomnienia naszych rowerowych wędrówek. Dziękujemy za zaproszenie. Pozostaje nam czekać na następne wspólne wycieczki rowerowe :)
Magda i Paweł
Opublikowano: 2016/10/24 10:41 przez Team Bąkowo #29643
Team Bąkowo Avatar
Bardzo dziękujemy zaprzyjaźnionym rowerowym ciociom i wujkom za wspólny podwieczorek, kończący tegoroczny sezon rowerowy. Mamy nadzieję, że nasza przyjaźń zaowocuje kolejnymi rowerowymi imprezami. Dzieci do póżnych godzin wieczornych przeżywały spotkanie z Wami, ciesząc się ze zdjęć w kalendarzach jak również z rowerowych branzoletek. Radość i spontaniczność dzieci świadczyła o dobrej zabawie. Pozdrawiam Alicja i Szymon. :ok: :)
Opublikowano: 2016/10/19 13:49 przez Meg #29626
Meg Avatar
MIR napisał:
1. Kasia
2. Matołek :woohoo:
3. Marcia :)
4. j23 ;)
5. Davis :silly:
6. Jurek :cheer:
7. Magda
8. Paweł
9. krzys80 :)
10. Borci :laugh:
11.aja
12. Kasia B.
13. Adam B.(dart8)
14. Sylwia B)
15. Monika :)
16. MIR :)
17. Meg