Uwaga
  • Lack of access rights - File 'http:/rowerowygrudziadz.pl/images/phocagallery/2024/2024.02.25/thumbs/phoca_thumb_l_img_0341.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/rowerowygrudziadz.pl/images/phocagallery/wielkie_lunawy/thumbs/phoca_thumb_l_07.jpg'
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 2024.02.25 - Pretekst 14 - Śnieżyczkowe dywany

2024.02.25 - Pretekst 14 - Śnieżyczkowe dywany 2024/02/29 06:36 #34107

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Melduję, że śnieżyczkowe dywany są, mają się dobrze i nadal pięknie zdobią las w okolicy Wielkich Łunaw. A las i przyroda w nim - zachwycające :woohoo:

Warto było więc udać się na zwiad :)

Bardzo serdecznie dziękuję za miło spędzony czas na wspólnym rowerowaniu, pieszej wycieczce i podziwianiu wspaniałej przyrody :)

Było fajnie i poproszę o jeszcze :) tym bardziej, że według pogodynek najbliższa niedziela ma zaprezentować pogodę jeszcze wiosenniejszą ;)

A przyrodę tym razem podziwiali:

:silly: Kasia
:silly: Davis
:silly: Matołek



Na pamiątkę kilka fotek leci do GALERII :side:

No to do następnego :ok:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): Davis, Kasia, Red, Qba84

2024.02.25 - Pretekst 14 - Śnieżyczkowe dywany 2024/02/25 07:40 #34102

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Pretekst 14 - Śnieżyczkowe dywany

Zapowiada się piękna, wiosenna pogoda, choć niby jeszcze zima :) Obiecałem sobie kiedyś, żeby zaglądać choćby raz do roku w ten piękny przyrodniczo zakątek i nie przepuścić tego kwietnego spektaklu :)

Planuję spokojny spacer z herbatką i postojami na wygrzewanie się w słonku :laugh: Tempo niedzielne, rozruchowe.

Start około 11.01, miejsce startu do ustalenia, jeśli ktoś dopisze w wątku swoją chęć dołączenia :) Godzina startu też do dogadania. Jak coś, proszę o wpis :)

Ach wiosna, wiosna.... :silly:

Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): Kasia, Qba84
Czas generowania strony: 0.196 s.