Czas na Radzyń, czyli miejski rajd rowerowy do radzyńskiego zamku ((o:

Czas na Radzyń 
czyli miejski rajd rowerowy do radzyńskiego zamku ((o:

         Kolejną okazję do spotkania się w większym gronie rowerzystek i rowerzystów zafunduje nam nasz MORiW już jutroWink W programie jak zawsze przyjemna przejażdżka w solidnej obstawie, buszowanie po zamku, ciepły poczęstunek i jak zawsze sporo frajdy i optymizmu

Od Organizatorów:

Serdecznie zapraszamy na drugi w tym sezonie rajd rowerowy. 19 kwietnia (niedziela) odwiedzimy zamek krzyżacki w Radzyniu Chełmińskim, oglądając po drodze takie perełki, jak dwory w Maruszy i Dębieńcu. Trasa liczy 36 km, w tym zarówno drogami dla rowerów, asfaltami i doskonałej jak i fatalnej nawierzchni oraz w znacznej części drogami o słabej nawierzchni asfaltowej oraz szutrowymi i gruntowymi.

Trasa: Rondo Skalskiego - Warszawska - Kobylanka - Marusza - Skarszewy - Plemięta - Wiktorowo - Kneblowo - Radzyń Chełmiński - Kneblowo - Zielnowo - Dębieniec - Turznice - Piaski - Linarczyk - rondo Skalskiego na os. Lotnisko.

Zbiórka uczestników i zapisy na rajd w niedzielę, 19 kwietnia od godz. 9:30 przy rondzie Skalskiego na os. Lotnisko. Wyjazd w trasę o godz. 10:00. Ciepły posiłek około godz. 12:30 na zamku w Radzyniu Chełmińskim. Zakończenie imprezy o 16:00 przy rondzie Skalskiego na os. Lotnisko. Wpisowe: 6 złotych.

Źródło: www.it.gdz.pl

 

z rowerowym pozdrowieniem
matołek


Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 336 ).
Opublikowano: 2018/05/06 20:38 przez Marcinelli #31197
Marcinelli Avatar
Może jestem nieobiektywny bo jazda rowerową nieźle wykręca i dzięki takim imprezom aż się chce. Ja patrzę przez pryzmat dzieci które chcą że mną jeździć i były zachwycone

organizacją i trasą. Ogromne brawa dla organizatorów i nie zapominajmy również o młodych rowerzystach. Polecam taką imprezę dla całych rodzin. :)
Opublikowano: 2018/05/04 20:59 przez Matołek #31191
Matołek Avatar
Rajd rowerowy ?Majówka z generałem Hallerem? ? rajd...

Rajd rowerowy "Majówka z generałem Hallerem" – rajd z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości

już w niedzielę...

            Już w najbliższą niedzielę kolejny rowerowy rajd organizowany przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku wraz z grudziądzką Informacją Turystyczną Smile Warto  wykorzystać kolejną szansę na wspólną rowerową przejażdżkę przy ładnej pogodzie 

Serdecznie polecamy i zachęcamy do udziału 

 Od Organizatorów:

Zapraszamy do udziału w drugim w sezonie ‚2018 miejskim rajdzie rowerowym, który odbędzie się 6 maja 2018 roku.

Termin: 6 maja (niedziela)

Zbiórka: Zbiórka: od 9:30 przy rondzie Dmowskiego koło Auchan

Wyjazd: 10:00

Trasa: Trasa: rondo R. Dmowskiego – Szosa Toruńska – Pieńki Królewskie – Biały Bór – Wałdowo Szlacheckie – Błędowo – Kotnowo – Płużnica – Lisewo – Pniewite – Gorzuchowo – Robakowo – Trzebiełuch – Zalesie – Gogolin – Sztynwag – Pieńki Królewskie – Mniszek.

Długość trasy: 49 km

Świadczenia organizatora: 

– opieka serwisowa sklepu rowerowego ROB-BIKE,
– ciepły posiłek w trakcie rajdu (zupa),
– woda mineralna 0,5 l/osoba.

Zapisy: w dniu rajdu, w miejscu startu od godz. 9:30.

Wpisowe: 8 zł.

 Źródło: www.it.gdz.pl

 Więcej imprez rowerowych w naszym Kalendarium

Czytaj więcej...
Opublikowano: 2018/04/22 08:58 przez ORZEŁ #31128
ORZEŁ Avatar
Ja z żoną jade