Rajd rowerowy do Bartłomieja z Szembruka

Rajd rowerowy
do Bartłomieja z Szembruka  
 
Zabytkowe kościółki wiejskie w Gubinach, Szembruku (jeden z nielicznych drewnianych kościołów w województwie) oraz w Rogóźnie, pałac w Białochowie oraz polskie schrony bojowe linii Osy z 1939 roku to główne atrakcje 51. rajdu rowerowego MORiW, który odbędzie się w niedzielę 10 czerwca 2012 r.
 
Trasa rajdu: plac przed wjazdem do jednostki wojskowej na ul. Jagiełły - Nowa Wieś - schrony bojowe linii Osy - Mokre - Białochowo - Skurgwy - Gubiny - Szembruczek - Szembruk - Szembruczek - Piątek - Rogóźno - Kłódka - ul. Paderewskiego - baseny MORiW nad Trynką. Długość trasy: 45 km, w tym 2 km drogą polną, piaszczystą.
 
Wszelkich informacji udziela Informacja Turystyczna, Rynek 3-5, tel. 56 461-23-18, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapisy w dniu rajdu (10 czerwca, niedziela) od godz. 9.30 na placu przed jednostką wojskową na ul. Jagiełły. Wpisowe na rajd: 6 zł. Wyjazd z miejsca startu o godz. 10.00.