Rajd rowerowy "Do młynarza Józka ze Świętego"

Rajd rowerowy "Do młynarza Józka ze Świętego"
 
         Plac ćwiczeń Twierdzy Grudziądz w Grupie, malowniczo położony młyn wodny w Pile-Młyn, późnogotycko-klasycystyczny kościół w Jeżewie, niezwykle gęsta część Borów Tucholskich, młyn wodny w Świętem i plac budowy autostrady A1 w Stwolnie to atrakcje najbliższego miejskiego rajdu rowerowego. Najładniejsze zakątki wschodniej części Borów Tucholskich i Kociewia zobaczymy na rajdzie juz 23 maja. Start o godz. 10.00 z placu za mostem przez Wisłę.
 
 
Zapisy będą przyjmowane w dniu rajdu w miejscu startu od godz. 9.30. Wpisowe na rajd w wysokości 5 zł płatne przy zapisie. Osoby poniżej 16 roku życia biorą udział w rajdzie wyłącznie pod opieką dorosłych.
 
 
Trasa: Grudziądz, most im. Bronisława Malinowskiego - Michale - Dragacz - Dolna Grupa - Grupa - Piła-Młyn - Jeżewo - Taszewo - Białe - leśniczówka Wilcze Błota - Święte - Nowe Marzy - Stwolno - Bratwin - Michale - Grudziądz, most na Wiśle. Długość trasy: 49 kilometrów, w tym ok. 20 km drogami szutrowymi i leśnymi (także piaszczystymi). Planowany powrót do Grudziądza ok. godz. 16.30.
 
 
Przy okazji podłączam linki do fotek z poprzednich rajdów (dopisek matematolka, zdjęcia podesłane przez Michała Czepka, za które dziękuję w imieniu oglądającychSmiley):