Rajd rowerowy do Siostry Karłowskiej

Rajd rowerowy do Siostry Karłowskiej
 
         Sanktuarium błogosławionej Marii Karłowskiej jest celem najbliższego rajdu rowerowego. Już 5 lipca grudziądzcy rowerzyści będą mieli okazję zwiedzić jabłonowski zamek, w którym w dwudziestoleciu międzywojennym Maria Karłowska utworzyła klasztor Sióstr Pasterek od Opatrzności Bożej.
 
Trasa rajdu: dworzec PKP w Jabłonowie - Jabłonowo-Zamek - Bursztynowo - Linowo - Boguszewo - Mełno - Okonin - Stary Folwark - Marusza - Węgrowo - plaża miejska w Rudniku. Całkowita długość trasy: 43 km.
 
Wpisowe w wysokości 10 zł obejmuje przejazd pociągiem, transport roweru oraz wyżywienie na zakończeniu rajdu (około godz. 16.00) na plaży miejskiej w Rudniku. Dzieci i młodzież do 16 roku życia mogą wziąć udział w rajdzie wyłącznie pod opieką dorosłych.
 
Osoby, które chciałyby wziąć udział w rajdzie, ale dojechać do Jabłonowa na własną rękę, prosimy o zgłoszenie mailem (pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie (tel. 056 461-23-18), żebyśmy mogli zapewnić wszystkim wyżywienie. Wpisowe w takim wypadku wyniesie tradycyjnie 5 zł. Spotkamy się o godz. 10.45 przed dworcem PKP w Jabłonowie.
 
Do zobaczenia na rajdzie!