Fotki z Kajaków

Fotki z Kajaków
 
        Kilka fotek z kajakowo-rowerowego rajdu miejskiego można już pooglądać w naszej Galerii Fotek. Serdeczne podziękowania dla miha i zbigniewa, którzy je nadesłali oraz osób, które zamierzają to jeszcze uczynić. Życzę miłego odświeżania wspomnień.
        Rajd nietypowy, ale bardzo atrakcyjny i chyba żadne odciski na dłoniach i zakwasy w mięśniach nie zepsują satysfakcji z tej podwójnej przyjemności - jak to mawiają reklamy - 2w1Smiley. Szczerze żałuję, że nie dane mi było w nim uczestniczyć, ale tak już bywa, że nie można być w dwóch miejscach naraz.
        W imieniu wszystkich uczestników ślę podziękowania dla Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku za organizację kolejnego udanego rajdu, dla niezawodnych "Wilków", ratowników WOPR-u, pomocy technicznej Trando, wszystkich osób zaangażowanych w ten rajd oraz uczestników, którzy niezawodnie stawili się na miejscu startu i wytrwale machając wiosłami i pedałami dotrwali do końca rajduSmiley. Pozdrawiam serdecznie i z niecierpliwością czekam na zapowiedź następnego.