XXVI Grudziądzka Rowerowa Masa Krytyczna -podziękowania

XXVI Grudziądzka Rowerowa Masa Krytyczna

z misją pokojową po kolejny rowerowy parking
 
-podziękowania -

            Aby korzystać z roweru jako środka transportu, potrzebujemy miejsc do bezpiecznego parkowania. By zachęcić władze do intensywniejszego inwestowania w drogi rowerowe, potrzebujemy rowerzystów na ulicach. Dlatego więc podtrzymujemy naszą akcję zachęcania do tworzenia bezpiecznych miejsc parkingowych.

            26 Grudziądzka Masa Krytyczna wystartowała tradycyjnie o 18.00 spod Ratusza, tym razem z misją pokojową do grudziądzkiej Geotermii. Na miejscu powitał nas Prezes Geotermii Grudziądz - Pan Piotr Drzymalski, który po chwili rozmowy oraz na widok tak licznej grupy pozytywnie zakręconych rowerzystów obiecał zorganizować jeszcze w tym roku na terenie Geotermii poprawny parking rowerowy.

Panie Prezesie, dziękujemy i trzymamy mocno za słowo!

Byliście świetni i niezawodni i za to Wam serdecznie dziękujemy Smile Nie tylko licznie przybyliście po raz 26 wspierać nasze działania na rzecz ruchu rowerowego w Grudziądzu, ale i skutecznie wzmocniliście naszą prośbę o nowy, rowerowy parkingSmile

Bardzo cieszymy się, że systematycznie wspieracie nasze działania na rzecz rowerowego miasta. Już dziś zapraszamy na następną Masę Krytyczną - 31 lipca, jak zawsze spod RatuszaSmile 

Przypominamy też o akcji KRĘĆ KILOMETRY, dzięki której możemy wygrać 5 fajnych stojaków. Wystarczy, że utrzymamy się w pierwszej 20Smile Szczegóły akcji na stronie kreckilometry.pl

Bardzo serdecznie dziękujemy:

Wszystkim uczestnikom za wsparcie swoim licznym przybyciem,
Zespołowi ratowników, którzy jak zawsze niezawodnie i bezinteresownie czuwali nad naszym bezpieczeństwem, 
Policji za sprawne przeprowadzenie nas przez miasto Smile 
Portalowi eGrudziadz za niezawodne wsparcie medialne Smile
 Naszej dzielnej Ekipie w pomarańczowych kamizelkach Smile
 Gościom ze Świecia, którzy po raz kolejny wspierają nas liczebnie i towarzyskoSmile

 Fotki od PesaZdjęcia od eGrudziadz.pl 

Uwaga, jeśli macie jakieś materiały, prosimy o podsyłanie linków :) 

Partnerzy:  

z rowerowym pozdrowieniem
w imieniu Stowarzyszenia Rowerowy Grudziądz 
Matołek 


Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 11 ).
Opublikowano: 2015/07/04 11:34 przez matołek #24476
Matołek Avatar
Sekcja w toku ;)

Trochę mi szkoda tego głośnika :( ale cóż, swoje wysłużył :)
Opublikowano: 2015/06/28 14:29 przez matołek #24356
Matołek Avatar
Dawid napisał:
było super. szkoda, że DJ miał problemy z muzyką ;)

To miło :)

Co do muzyki, to jak doszliśmy po analizie objawów, nastąpiło spalenie cewki jednego z czterech głośników basowych, aż się cewka zasmażyła na magnesie. Stąd zwarcie i wyłączanie wzmacniacza. Głośnik z odzysku był dość stary, spracowany i w dodatku zbyt niskiej mocy. I tak się dziwiłem, ile dobrego można było z niego wyciągnąć - stary dobry Tonsil z lat 70-tych XX wieku :woohoo: Po prostu składałem z czego miałem, byle można czymś umilić przejazd Masy Krytycznej :)

Dzięki znalezieniu przyczyny można było odciąć spalony głośnik i chociaż pod koniec naszego przejazdu pograć na pozostałych trzech :)

Do następnej Masy postaram zdobyć i zamontować nowy głośnik, ale nigdy nie wiadomo, kiedy coś znowu wyskoczy, bo to tylko zbieranina sprzętu, który udało mi się zmontować i dostosować do przewożenia rowerem :)

Pozdrower :)
Opublikowano: 2015/06/28 13:49 przez Dawid #24352
Dawid Avatar
było super. szkoda, że DJ miał problemy z muzyką ;)