Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Trzeci Grudziądzki Festiwal Rowerowy

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Trzeci Grudziądzki Festiwal Rowerowy

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2019/06/10 22:01 #32371

Marcinelli

Marcinelli Avatar

W związku z tym że nie nadaje się na komentatora dziękuje ICKOWI za szczegółowy opis. Co do imprezy żeczywiście brakowało jeszcze paru kilometrów. Ale pozostałe żeczy na medal. Deszczyk od strażaków na piątkę. Iceman pisze że był bez formy więc moje 133 miejsce nie jest imponujące, ale jest z niego cholernie dumny, a jeszcze bardziej z czasu przejazdu 1H 13 minut.
Ogromne dzięki MEG za doping.
I oczywiście Gratulacje dla Iceman i Małego mimo braku ukończenia.


Załączniki:
2019/06/10 21:11 #32370

iceman150

iceman150 Avatar

Czas na małe podsumowanie.

Impreza bardzo udana, choć przyznam szczerze, że pod niektórymi względami wygląda trochę słabiej względem zeszłego roku.
Ekipa przygotowująca trasę wyciągnęła wnioski z zeszłorocznych przygód i zrezygnowano ze Strzemięcina, a wprowadzono 2 dodatkowe zjazdy i podjazdy na granicy Nowej Wsi i Parsk. Moim zdaniem zmiana na duży plus, chociaż chyba brakowało tych 4-8km.
Moim głównym celem na ten maraton był mały wewnętrzny pojedynek z małym, z którym przegrałem o długość roweru w zeszłym roku.
Niestety nasza forma była daleka od zeszłorocznej i pomimo startu z sektora dla Vipów szybko traciliśmy kolejne pozycje. Po wyjeździe z lasu w Nowej Wsi nieco odpuściłem aby się nie spalić, mały cały czas czyhał za moimi plecami czekając na odpowiedni moment na przeprowadzenie ataku. Niestety ten nie nadszedł podczas pierwszego długiego podjazdu w okolicy Parsk stracił łańcuch i szanse na metę. Ja nie wiedząc o jego pechu pokonywałem kolejne metry trasy spoglądając za siebie. Długie podjazdy jak zwykle mi nie służyły i traciłem kolejne pozycje. Upał dawał się coraz bardziej we znaki i jak zbawiciele pojawili się strażacy w Świerkocinie fundując zbawienny zimny prysznic, z którego ochoczo skorzystałem. Tuż za tą atrakcją zlokalizowany był bufet i tu złapałem butelkę niestety z ciepłą wodą. No nic przyszedł czas na nieco bardziej techniczny fragment trasy. Tutaj na krótkich sztywnych podjazdach i zjazdach udało się wyprzedzić kilku zawodników, końcowe fragmenty pokonałem tuż za plecami milo i jego brata. Ostatni szybki zjazd na metę sprawił naprawdę sporo frajdy.

Ostatecznie 109 pozycja na 209 zawodników. Na pewno poniżej oczekiwań, ale z tą formą wiele więcej nie dało się osiągnąć.
2019/06/09 08:34 #32369

Meg

Meg Avatar

Czy jedzie ktoś wesprzeć naszych zawodników? :whistle:
2019/06/05 00:05 #32352

iceman150

iceman150 Avatar

Dla ścisłości to podjazd z kostki polbrukowej to Nowa Wieś ul. Grunwaldzka.
2019/06/04 23:09 #32351

Marcinelli

Marcinelli Avatar

Jeśli się nie mylę na trasie Fun wystartują 3 osoby pod flagą Rowerowy Grudziądz, myślę że wspólnym imieniu prosimy o doping i ewentualne butelki z wodą. Newralgiczne miejsca to podjazd w Świerkocinie (podjazd z kostki) lub w Tarpnie za Tesco.
2019/06/04 19:35 #32350

iceman150

iceman150 Avatar

Trzeci Grudziądzki Festiwal Rowerowy
 ...

Trzeci Grudziądzki Festiwal Rowerowy

            Już 9 czerwca 2019r. odbędzie się kolejny trzeci już Grudziądzki Festiwal Rowerowy, czyli największa impreza MTB w naszym mieście. Wzorem zeszłego roku główną bazą imprezy pozostaną nadwiślańskie błonia, na których znajdować będzie się całe miasteczko zawodów, jak również start oraz meta.

Wyścigi podobnie do zeszłych lat odbędą się na dwóch dystansach:

Czytaj więcej...
Czas generowania strony: 0.186 s.