Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 21.08.2016 - Klub Kibica - MTB Susz 2016

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 21.08.2016 - Klub Kibica - MTB Susz 2016

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/08/22 10:24 #29317

iceman150

iceman150 Avatar

Kolejny już raz wielkie podziękowania dla naszego klubu kibica. :) Pomimo małej liczebności słyszałem Was już z bardzo daleka. Sprawiacie ogromną frajdę nie tylko nam ale i wszystkim uczestnikom maratonów.

Dla mnie był to pierwszy z cyklu maratonów w którym miałem już okazję startować w zeszłym roku, tak więc jakieś rozeznanie i punkt odniesienia już posiadałem. Cel był prosty nie być ostatnim i poprawić swój czas. I w zasadzie udało się spełnić oba te kryteria z tym, że liczyłem na poprawę o ok 5 min, a tymczasem poprawiłem się o niecałe 2 min. Przynajmniej mam co poprawiać w przyszłym roku. :)

Trasa bardzo szybka, ale wg mnie fajna bo była taka płynna i sprawiała mi wiele funu. Niestety troszkę zabrakło mi sił na finiszu.

W przyszłym tygodniu kolejna okazja do poprawy czasu tym razem w Kadynach.
2016/08/22 00:52 #29316

Jaca

Jaca Avatar

Super impreza, ciekawa i malownicza trasa, mocna i doświadczona ekipa. Było co robić :) Zjechało się tylu uczestników, że po raz pierwszy organizatorzy zdecydowali się na oddzielne starty dla dłuższego i krótszego i dystansu.
Wasze towarzystwo na trasie zdecydowanie podnosiło morale nie tylko mnie ale i wszystkim obecnym Wheel Brothers. Mimo trzyosobowego składu byliście bezsprzecznie najgłośniejsi na trasie. Wielkie dzięki za obecność i doping.

Ciekawi mnie, czy Jezioro Klasztorne i Morawy godne jest odwiedzenia specjalną oddzielną wyprawą?

Pozdrowienia dla wszystkich rozpędzonych rowerzystów grudziądzkich, których mijałem w Pieniążkowie zmierzających na zamek gniewski.





W takich okolicznościach jeździliśmy :ok:
Załączniki:
2016/08/21 20:11 #29312

Davis

Davis Avatar

2\3 dzisiejszego klubu kibica w akcji :P

kilka pamiątkowych fotek tu
Załączniki:
2016/08/21 19:09 #29310

DAMIAN Wheel Brothers

DAMIAN Wheel Brothers Avatar

2016/08/21 19:05 #29309

Podziękowania

 Avatar

Ekipa Wheel Brothers serdecznie dziękuje za doping jaki otrzymaliśmy od Was w dniu dzisiejszym.
Byliście wspaniali :woohoo:
POZDRAWIAMY :ok:
2016/08/21 08:18 #29308

iceman150

iceman150 Avatar

Ja swój przejazd oczywiście będę transmitował na żywo.
2016/08/21 06:50 #29307

Jaca

Jaca Avatar

O! Nie spodziewałem się :woohoo:
Dodam jeszcze, że trasa mega to dwa okrążenia, więc atrakcyjność wzrasta ;)
2016/08/20 12:16 #29302

Matołek

Matołek Avatar

Trochę późno, ale dopiero wróciłem z włóczęgi i trochę się ogarnąłem :woohoo:

Plan jest taki:

:) Pociągiem do Kwidzyna o 8.36 z dworca głównego (w Kwidzynie o 9.24).
:) Maraton w Suszu startuje o 12.00 i rusza w stronę Kwidzyna, co daje nam niezły czas na poszukanie dobrej strefy kibica.
:) Z Kwidzyna do styku z trasą mamy jakieś 25 km
:) Mamy czas na spokojny dojazd i zainstalowanie się na trasie.
:) Powrót na kołach, lub pociągiem, jeśli ktoś woli.
:) Trasa Mini i Mega pokrywają się na tej samej pętli, więc nie trzeba będzie długo czekać na naszych zawodników z obydwu tras :silly:

Wiem, że jest rajd MORiWu, więc to propozycja dla osób nie biorących w nim udziału.

Dołączy ktoś? :woohoo: :woohoo:

1. Matołek
2. Kasia
3.
Czas generowania strony: 0.192 s.