Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: ZRZESZAMY SIĘ

ZRZESZAMY SIĘ 2015/02/01 18:12 #21393

  • Kasia
  • Kasia Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 594
  • Otrzymane podziękowania: 813
  • Oklaski: 19
Pes napisał:
A czy moja składka została zaksięgowana ?:) Bo prosiłem o potwierdzenie ale w ferworze innych zajęć można było zapomnieć :)

Oczywiście, Twoja składka została zaksięgowana w grudniu 2014 roku.
Możesz więcej niż myślisz :)

ZRZESZAMY SIĘ 2015/01/31 22:49 #21373

  • Pes
  • Pes Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 208
  • Otrzymane podziękowania: 96
  • Oklaski: 6
A czy moja składka została zaksięgowana ?:) Bo prosiłem o potwierdzenie ale w ferworze innych zajęć można było zapomnieć :)

ZRZESZAMY SIĘ 2015/01/30 18:39 #21369

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
Ewellka napisał:
No a propo zrzeszania się to chyba już najwyższy czas abym i ja tak skromnie wprosiła się do Waszego grona :) No chyba, ze mnie nie chceta :P

Będzie nam bardzo miło. Serdecznie zapraszamy :)
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzyś

ZRZESZAMY SIĘ 2015/01/30 18:19 #21368

  • Ewellka
  • Ewellka Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 349
  • Otrzymane podziękowania: 181
  • Oklaski: 5
No a propo zrzeszania się to chyba już najwyższy czas abym i ja tak skromnie wprosiła się do Waszego grona :) No chyba, ze mnie nie chceta :P

ZRZESZAMY SIĘ 2015/01/29 20:53 #21365

  • piowini
  • piowini Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 697
  • Oklaski: 8
"Otóż składki nie ulegają zmianie i nie ukrywamy, że bardzo liczymy ich wpłacanie, gdyż jest to dla nas bardzo ważne wsparcie ze strony naszych członków."
No to apeluję! Wpłacamy! :)
Ja już to robię!
jazda rowerem ma być przyjemnością a nie walką

ZRZESZAMY SIĘ 2015/01/29 20:34 #21364

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
piowini napisał:
Co ze składkami za bieżący rok? Można płacić? Kiedy, gdzie i u kogo szukać znaczków potwierdzających opłacenie składek do wklejenia?
Wszystko już dawno wiadomo, a ze mnie tylko taka gapa, czy też nie trzeba nikomu o tym przypominać bo to "oczywista oczywistość" i wszyscy już zapłacili?


:) Witam i śpieszę z odpowiedzią. Otóż składki nie ulegają zmianie i nie ukrywamy, że bardzo liczymy ich wpłacanie, gdyż jest to dla nas bardzo ważne wsparcie ze strony naszych członków.

:) Na ostatnim Walnym Zebraniu ustaliliśmy, że składki wpłacamy półrocznie lub rocznie, co bardzo upraszcza nam i tak skomplikowane rozliczenia finansowe.

:) O tym, na co wydaliśmy ubiegłoroczne składki (nie wydaliśmy wszystkiego), skrupulatnie opowiemy na najbliższym Walnym Zebraniu, które odbędzie się, jak uda nam się zamknąć wszelkie formalności finansowe i merytoryczne.

:) W razie czego, wszystkie informacje na temat składek i danych Stowarzyszenia znajdują się w zakładce STOWARZYSZENIE (zakładka rozwija się na podkategorie) w menu po lewej :)

:) W kwestii znaczków przedłużających ważność legitymacji, to kwestia do dogadania. Technicznie, to znaczki są u mnie i mogę dostarczyć je osobiście lub też jak ktoś ma ochotę podjechać do mnie, to z chęcią wydam w umówionym czasie. Proponuję kontakt na prywatną wiadomość lub telefonicznie.

Pozdrowerki :)
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): piowini, MARCINHD

ZRZESZAMY SIĘ 2015/01/29 13:19 #21361

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
po części odpowiem na Twoje pytanie:
Davis napisał w wątku grzybkowym:
Składki za 2015 rok nie ulegają zmianie i wynoszą 60zł rocznie, płatne w systemie półrocznym lub rocznym. B)

pozdrowerki
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

ZRZESZAMY SIĘ 2015/01/29 10:49 #21360

  • piowini
  • piowini Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 697
  • Oklaski: 8
Co ze składkami za bieżący rok? Można płacić? Kiedy, gdzie i u kogo szukać znaczków potwierdzających opłacenie składek do wklejenia?
Wszystko już dawno wiadomo, a ze mnie tylko taka gapa, czy też nie trzeba nikomu o tym przypominać bo to "oczywista oczywistość" i wszyscy już zapłacili?
jazda rowerem ma być przyjemnością a nie walką

ZRZESZAMY SIĘ 2014/04/06 20:21 #13971

  • Ewellka
  • Ewellka Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 349
  • Otrzymane podziękowania: 181
  • Oklaski: 5
Dobrze, wezmę deklaracje i dowód osobisty :) :lol:

ZRZESZAMY SIĘ 2014/04/06 20:17 #13970

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
A, to Ty Ewellko :woohoo: No to jak masz gotową, to możesz zabrać na jutrzejszy wypad popołudniowy. Będzie szybciej i sprawniej, no i będzie okazja pogadać co i jak :) Weź proszę jakiś dokument, żebym mógł potwierdzić poprawność danych :)
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

ZRZESZAMY SIĘ 2014/04/06 19:57 #13966

  • Ewellka
  • Ewellka Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 349
  • Otrzymane podziękowania: 181
  • Oklaski: 5
Nie ma sprawy. Napisz proszę tylko w którym sklepie mogę zostawić deklarację. Czy będą potrzebne jeszcze inne dokumenty czy wystarczy tylko ta deklaracja?

ZRZESZAMY SIĘ 2014/04/06 19:48 #13965

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Szenwalda to bardziej adres do poczty, więc można deklarację zostawić w skrzynce. Myślę też, że można to znacznie ułatwić, jeśli oczywiście składający deklarację wyrazi na to zgodę. Otóż można zostawić deklarację w jednym ze sklepów rowerowych u naszego kolegi, członka władz Stowarzysznia, tylko musiałbym zapytać, czy to akceptuje.
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

ZRZESZAMY SIĘ 2014/04/06 19:31 #13964

  • Deklaracja
  • Deklaracja Avatar
Dziękuję za odpowiedź.

Deklaracja do przystąpienia już wypełniona.
Pewnie trzeba dostarczyć osobiście na tą ulicę ul. Szenwalda :P

ZRZESZAMY SIĘ 2014/04/06 18:50 #13956

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Rzeczywiście :) Postaram się niebawem dopisać zakładkę o składkach. Tymczasem roczna składka wynosi 60 zł, przy czym płaci się od miesiąca w którym jest się członkiem, licząc po 5 zł miesięcznie.
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

ZRZESZAMY SIĘ 2014/04/06 17:01 #13946

  • Wysokość składki
  • Wysokość składki Avatar
Jaka jest wysokość składki dla członków Stowarzyszenia? Nigdzie nie mogłam tego wyczytać.

ZRZESZAMY SIĘ 2013/10/31 10:52 #12000

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
ja tylko w kwestii interpunkcji pozwolę sobie zauważyć że w paragrafie 24 w punkcie pierwszym brakuje kropeczki po "1". :)
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.

ZRZESZAMY SIĘ 2013/10/30 23:05 #11999

  • Pes
  • Pes Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 208
  • Otrzymane podziękowania: 96
  • Oklaski: 6
Po długiiiiim i owocnym spotkaniu pozostaje pogratulować wszystkim wybranym :) No i wszystkim obecnym na spotkaniu, że udało nam się dotrwać do końca :) To dzięki wszystkim obecnym na spotkaniu pojawiło się światełko w tunelu aby nasze rowerowe marzenia się ziściły. Życzę powodzenia i jeszcze raz gratuluje wszystkim :)
Za tę wiadomość podziękował(a): maku

ZRZESZAMY SIĘ 2013/10/30 17:15 #11996

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
Widzę,że w Bydgoszczy ludzie są lepiej poinformowani; ok a teraz można zlikwidować część o zatrudnieniu pracownika,taka jest moja sugestia, chyba,że Stowarzyszenie ma mieć własnych pracowników, pozostawiam do dyskusji.
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem

ZRZESZAMY SIĘ 2013/10/30 17:09 #11995

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Zaczerpnęliśmy ten dopisek ze statutu Stowarzyszenia Rowerowa Bydgoszcz :)
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

ZRZESZAMY SIĘ 2013/10/30 17:06 #11994

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
lepiej
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem

ZRZESZAMY SIĘ 2013/10/30 17:04 #11993

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
czy tak będzie lepiej?
Załączniki:

ZRZESZAMY SIĘ 2013/10/30 17:02 #11992

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
Moim zdaniem ten zapis pozwala wyłącznie zatrudnić pracownika w Stowarzyszeniu, a w żaden sposób nie pozwala zatrudnić firmy zewnętrznej, gdyż pracownikiem jest tylko osoba wykonująca pracę w ramach stosunku pracy. Zatem nie może być pracownikiem osoba, która np. świadczy pracę odpłatnie, a praca ta jest wykonywana w ramach przepisów prawa cywilnego, np. na podstawie umowy o dzieło, umowy zlecenia czy też innych rodzajów umów cywilnoprawnych nienazwanych.
Statut w Toruniu też tego nie gwarantuje i nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem.
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter

ZRZESZAMY SIĘ 2013/10/30 16:50 #11991

  • Elvis
  • Elvis Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 83
  • Otrzymane podziękowania: 34
  • Oklaski: 0
Również uważam, że powinna być możliwość zatrudnienia kogoś do pomocy. Nie oznacza to, że trzeba a poza tym takiej decyzji nie podejmuje jedna osoba.
Ewentualnie można dopisać na upartego, że taką decyzję podejmie się podczas Nadzwyczajnego Zebrania Członków. Pozwoli to uniknąć potem zarzutów o przekręty, nadużycia itp.

Czy w zapisie o Komisji Rewizyjnej nie powinno być wzmianki, że spotyka się przynajmniej raz w roku?
Pracuję w Komisji rewizyjnej i zbieramy się 5 razy w roku. Co kwartał kontrola bieżacej działalności i raz w styczniu w celu podsumowania poprzedniego roku kalendarzowego.
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter

ZRZESZAMY SIĘ 2013/10/30 16:02 #11990

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Najważniejsze, że wszyscy chcemy grać do tej samej bramki :)

Jak widzę najwięcej rozterek budzi par. 5 o zatrudnianiu pracowników i rozumiem a nawet podzielam obawy Davisa w tej sprawie. Jednak po głębszym przeanalizowaniu sprawy, popytaniu różnych osób, w tym po naszym wczorajszym spotkaniu z zarządem Rowerowego Torunia mogę powiedzieć jedno - wszyscy mówią aby nie zamykać tej drogi, bo zmiany w statucie są trochę kosztowne. To nie będzie jakieś wielkie stowarzyszenie i daj nam losie, żebyśmy kiedyś dysponowali takim budżetem, który pozwoli nam kogoś zatrudnić.

Ponadto nad prawidłowością funkcjonowania będzie czuwać zarząd i komisja rewizyjna.

Zastanawiam się więc, cóż złego mogłoby nastąpić...

Oczywiście kwestia pod rozwagę :)
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

ZRZESZAMY SIĘ 2013/10/30 15:43 #11989

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.266 s.