Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: FORUM I STRONA UMIERA !

O:Odp:FORUM I STRONA UMIERA ! 2011/07/14 08:46 #3233

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Przyznam się szczerze, że przeżyłem okres zwątpienia i zniechęcenia - ot, taki kryzys... ale myślę, że to już za mną.

Może w tym roku uda mi się tchnąć trochę życia w tę stronę, ale sam nie dam rady. Bez Was, użytkowników ta strona i tak pozostanie martwa. To Wy tu jesteście najważniejsi i od Was zależy, czy będize tu życie.

Dlatego proszę, jeśli zależy Wam choć trochę na istnieniu tej strony, to piszcie, komentujcie - cokolwiek: że jest fajnie, że jest do dupy, ale piszcie. Niech wiem, że nie piszę sam dla siebie, żeby znowu nie spadła mi motywacja...

A jak czasem kogoś najdzie, to niech napisze jakiś artykulik, choćby najmniejszy :)

Pozdrawiam :)
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

Odp:FORUM I STRONA UMIERA ! 2010/06/30 22:49 #3094

  • milo
  • milo Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 6
Bo to jest w tym mieście typowe \"grudziadzkie\" zachowanie. Większość tylko narzeka i zrzędzi, a chetnych do dziłania brak jak widać po \"ruchu\" na stronie.

FORUM I STRONA UMIERA ! 2010/06/29 12:56 #3093

  • wirus
  • wirus Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • byle ruszać tyłek
  • Posty: 219
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Witam

przyznam że zaglądam dość często na ta stronę i wiem też że w naszym mieście nie brakuje ludzi co lubią pedałować i jakoś mi wierzyć się nie chcę że nagle oni znikli z tej strony! kiedyś ta strona tętniła życiem ,niemal codziennie w Umawialni można było przeczytać o spotkaniu na rowerowanie,teraz nastała głucha cisza! więc czas jakoś rozbudzić tą stronę !
Czas generowania strony: 0.158 s.