Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Chwilowe pady strony

O:Chwilowe pady strony 2012/09/03 14:42 #5237

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Lepsze wrogiem dobrego :)
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.

O:Chwilowe pady strony 2012/09/03 13:59 #5229

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Z firmą Ehost mam już kilkuletnią współpracę na którą nigdy nie narzekałem. Kiedy mam jakiś problem piszę maila i za 15 minut mam odpowiedź. Jest to dobry, stosunkowo niedrogi hosting na którym trzymam dwie strony internetowe. O wszelkich przerwach technicznych, które nie zdarzają się częściej niż raz do roku w godzinach nocnych, jestem informowany na co najmniej 2 tygodnie przed planowanym wyłączeniem. Firma się ciągle rozwija i unowocześnia, a pojedynczy klient jest dla nich ważny.

Zaglądam na stronę często z trzech przeglądarek, które staram się dość często aktualizować i nie miałem problemów z jej zawieszaniem z powodu hostingu. Czasem głupie numery odwala mi wynalazek zwany Livebox-em albo praca mojej ukochanej Visty.

Co do grafik, to rzeczywiście nie ma na stronie szczególnie ciężkich, ale są zdecydowanie większe niż choćby w zeszłym roku. W zeszłym roku przykładowo miniaturki obrazków załączane do artykułów na stronie głównej miały max 10 kb a obecnie są to pełne zdjęcia zmniejszone optycznie, przeciętnie po 150-300 kb.

Swoją drogą poszukiwanie nowego, być może lepszego hostingu byłoby dla mnie wędrówką w nieznane....
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

O:Chwilowe pady strony 2012/09/03 13:58 #5228

  • wirus
  • wirus Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • byle ruszać tyłek
  • Posty: 219
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Ostatni czasy strona zyskała sporo nowych użytkowników jak i stałych bywalców :silly:
Obciążenie serwerów sięga zenitu :blush:

Żartuje oczywiście!

Nidy nie zdarzyło się, by mi się nie otwierała :)
No ale niech się szef wypowie jaka jest prawda.

O:Chwilowe pady strony 2012/09/03 13:38 #5227

  • Hardy
  • Hardy Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Posty: 1314
  • Otrzymane podziękowania: 587
  • Oklaski: 4
Korzystam również z internetu z kablówki, na Strzemięcinie. Na razie nie miałem problemów z otwieraniem strony GSR.

O:Chwilowe pady strony 2012/09/03 13:36 #5226

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Na temat hostingu to juz szefu strony musi sie wypowiedziec. Z tego co widac jest to ehost.pl - nie mialem przyjemnosci korzystac z ich oferty wiec nie moge sie wypowiedziec w tej sprawie.
W razie czego - nie ma problemu-mozna to przeniesc.
Amor patriae nostra lex

O:Chwilowe pady strony 2012/09/03 13:32 #5224

  • suntour
  • suntour Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 242
  • Otrzymane podziękowania: 9
  • Oklaski: 5
2 razy mialem sytuacje w ktorej stronka sie krzaczyla przy czym inne chodzily normalnie. Ladowanie stronki tez jest nieco inne od pozoztalych tzn przez ok 3 sekundy muli sie lpo czym wchodzi dopiero ladowanie strony. Nie jest to uciazliwe ale ow lag jest widoczny. Na stronie nie ma poteznych grafik czy flasha wiec jakies opoznienie ze strony hosta.

O:Chwilowe pady strony 2012/09/03 13:26 #5223

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
hmm ja nie mam żadnych problemów, też net z kablówki. Przeglądarka mozilla.
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.

Chwilowe pady strony 2012/09/03 10:32 #5217

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Czy mi sie tylko wydaje - czy strona co jakis zalicza offlina?? Byc moze jest to wina netu z grudziadzkiej kablowki - czy innym ludkom na innych laczach tez czasami strona sie wywala???
Moze cos z hostingiem?? W razie czego moge pomoc - dysponuje kilkoma miejscami z dobrym hostingiem bez specjalnych limitow transferowych miedzy innymi na home.pl i na ovh. Niech moze administracja sie wypowie...
Amor patriae nostra lex
Czas generowania strony: 0.169 s.