Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: nowy katalog???

O:nowy katalog??? 2012/09/29 22:12 #5836

  • Piotruss
  • Piotruss Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • :p
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 34
  • Oklaski: 9
też chętnie się wypowiem:-) a myślę że więcej i takich się znajdzie
Łotrus

O:nowy katalog??? 2012/09/29 20:48 #5835

  • wirus
  • wirus Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • byle ruszać tyłek
  • Posty: 219
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
krzys80 napisał:
Proponuje założyć wątek na forum pt. \"Stowarzyszenie?\" Na początek ze znakiem zapytania.

Mam taką chęć trochę tam popisać i jakby nie mam gdzie bo nie takiego tematu. Uważam, że w obecnym czasie temat jest na fali i myślę że byłoby sporo chętnych do wypowiedzi w tym zakresie.
popieram, sam chętnie też się wypowiem :-)

O:nowy katalog??? 2012/09/29 20:42 #5833

  • krzys80
  • krzys80 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 567
  • Oklaski: 9
Proponuje założyć wątek na forum pt. \"Stowarzyszenie?\" Na początek ze znakiem zapytania.

Mam taką chęć trochę tam popisać i jakby nie mam gdzie bo nie takiego tematu. Uważam, że w obecnym czasie temat jest na fali i myślę że byłoby sporo chętnych do wypowiedzi w tym zakresie.
Najpewniej, najszybciej i najprzyjemniej. TYLKO ROWEREM

Odp:nowy katalog??? 2007/10/03 21:54 #2342

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Dziękujemy za celny pomysł, który został wczoraj zrealizowany. Myślę, że spełni swoją rolę :cheer:

Pozdr :silly:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

nowy katalog??? 2007/09/25 21:03 #2311

  • ziutuchna
  • ziutuchna Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 20
  • Oklaski: 0
Nie zabłysnę z pomysłem, ale nie o to tutaj chodzi, mianowicie moja propozycja jest taka, aby założyć w FORUM DYSKUSYJNYM (FD)->turystyka rowerowa-> katalog, czy też for zwał jak zwał, WYCIECZKI, WYPRAWY lub WYCIECZKI i WYJAZDY.
W takim miejscu można by umieszczać wszelkiego typu propozycje rowerowe na wyjazdy i te krótsze, i dłuższe ... . Obecnie wszelkie informacje nt wyjazdów umieszczane są w \"co i gdzie sie w Grudziądzu dzieje-> planujemy wyjazd do...\", nie mówię, że to się nie sprawdza :) ale ...

pozdrowionka

p.s.
aaa taki katalog jest już ale w dziale \"tablica ogłoszeń\", ale myślę, że większość z nas mimo wszystko zagląda na FD ;)
Czas generowania strony: 0.172 s.