Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: W sprawie stojaków rowerowych GWTR

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: W sprawie stojaków rowerowych GWTR

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2013/08/30 08:21 #10480

Matołek

Matołek Avatar

Na wykonanie projektu jak pisał Maku, została już podpisana umowa z wykonawcą. Jeżeli więc znasz Davis skuteczniejsze formy pism, to poproszę o zarys na priv lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jeżeli nie w tym piśmie, to przyda się na pewno w następnych, bo trochę ich będzie w rożnych tematach i do różnych instytucji.

Nie jestem biegły w pisaniu pism, ale będę się wprawiał :) Na razie zrobiłem jedynie dopisek o formie i terminie w p.3

Co do adresata, to na razie nie znam odpowiedniejszego niż Prezydent zwłaszcza, że on z nami prowadził rozmowy na ten temat, on obiecywał, on podpisywał umowę. Ponadto jeśli urząd jest niewłaściwy, ma on obowiązek odesłać pismo do właściwego :)

Pozdr
Załączniki:
2013/08/29 18:32 #10462

krzys80

krzys80 Avatar

Uważam, że warto wymusić w piśmie wskazanie terminu realizacji zmian w projekcie lub czegoś w tym rodzaju. Tak, aby wiedzieć dokładnie kiedy oczekiwać efektów.
Myślę też, że pismo należy adresować od razu do osoby odpowiedzialnej za projekt (jeśli wiemy lub możemy się dowiedzieć kto to jest), a prezydentowi tylko do wiadomości.
2013/08/29 13:44 #10458

maku

maku Avatar

Davis napisał:
nie wiem w jakiej fazie jest ów projekt ...
27 sierpnia 2013 roku została podpisana umowa z wykonawcą.
Więcej info wraz z pewnym harmonogramem prac w linku
2013/08/29 13:19 #10457

Davis

Davis Avatar

nie wiem w jakiej fazie jest ów projekt, ale można spróbować sformułować pismo inaczej -tak by musiała zostać wydana w tej sprawie decyzja administracyjna,bo wówczas zupełnie inna i skuteczniejsza byłaby droga odwoławcza; są jeszcze inne możliwości prawne z ,których można skorzystać w zależności od etapu projektu o których nie chcę tu pisać,by nie zdradzać ewentualnych naszych posunięć. W razie czego służę pomocą...
2013/08/29 12:33 #10456

Matołek

Matołek Avatar

Kolejna propozycja pisma do Prezydenta w sprawie zamiany stojaków rowerowych podczas realizacji GWTR, na którą Władze podpisały umowę dwa dni temu.

Czekam na uwagi i konstruktywne propozycje zmian. Jeśli nie będzie zastrzeżeń, pismo złożę w dniu zawartym w nagłówku załącznika.
Załączniki:
Czas generowania strony: 0.142 s.