Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: W sprawie nieodpowiadania na pisma przez prezydenta

W sprawie nieodpowiadania na pisma przez prezydenta 2013/08/29 12:22 #10455

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Myślę sobie, że Timon ma trochę racji, bo teraz robi się trochę bałagan. Co do pism Pietera, to bardzo cenię sobie jego pióro i pomoc.

Do pism urzędowych założyłem osobny dział, więc dla zachowania porządku śmiało można zakładać wątki do każdego pisma z osobna. W obecnym wątku już sam zaczynam się gubić :) Można też założyć osobny wątek na pliki robocze.

Pozdrowerki :whistle:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

W sprawie nieodpowiadania na pisma przez prezydenta 2013/08/29 00:03 #10451

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
.:t IMO n:. napisał:
No... Tak całkiem serio - Pieter, wrzucając tutaj pliki, które nawet jeśli są tylko robocze, to jednak wciąż mogą być przeczytane przez kogokolwiek z ratusza, albo nawet prezydenta, to postaraj się o ich formę. Będzie bardziej PRO :)

Hej tIMOn, to jest nasza strona, a że różne łajzy po niej buszują, to wynika z zasad demokracji. Pisma są robocze, są propozycją i każdy może je skrytykować, albo co bardziej konstruktywne, wpłynąć na ich ostateczny kształt. I nie ma tu żadnej obsuwy. Chcemy, żeby tak było. Pismo dopiero po dyskusji i weryfikacji będzie wysłane jako zapytanie, na które będziemy domagać się odpowiedzi.

W sprawie nieodpowiadania na pisma przez prezydenta 2013/08/28 23:44 #10450

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Anonim, do szkoły! Uczyć się, zdobyć podstawy wykształcenia, a potem krytykować. A jak chcesz być poważnie traktowany, to wyjdź z ukrycia! Umawialnia, na wariata, jakieś wspólne wypady, pogadamy i może coś z tego będzie. Ciągle chcesz być taki anonimowo-nijaki? Chyba szkoda na Ciebie prądu :cheer:

W sprawie nieodpowiadania na pisma przez prezydenta 2013/08/28 23:18 #10449

  • maku
  • maku Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 241
  • Otrzymane podziękowania: 63
  • Oklaski: 3
.:t IMO n:. napisał:
Wierzę na słowo, ale takowych tutaj w załącznikach nie ma. Nie krytykuję Pietera, tylko zauważam, że może z korzyścią dla wizerunku GSR byłoby materiały do obróbki, o takim ciężarze tematu, udostępniać @ albo jakkolwiek inaczej, jak na otwartym forum? Niech tu trafiają już oszlifowane dokumenty, jak Matematołka z początku tematu.

No life without bike!

W tym piśmie Pieter maczał swoje palce
link

Tylko co z tego że na te oszlifowane Prezydent nawet nie raczy odpowiedzieć :(
This is a war, and we are soldiers ! Death can come for us at any time... In any place

W sprawie nieodpowiadania na pisma przez prezydenta 2013/08/28 23:06 #10448

  • .:t IMO n:.
  • .:t IMO n:. Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 167
  • Otrzymane podziękowania: 40
  • Oklaski: 3
Wierzę na słowo, ale takowych tutaj w załącznikach nie ma. Nie krytykuję Pietera, tylko zauważam, że może z korzyścią dla wizerunku GSR byłoby materiały do obróbki, o takim ciężarze tematu, udostępniać @ albo jakkolwiek inaczej, jak na otwartym forum? Niech tu trafiają już oszlifowane dokumenty, jak Matematołka z początku tematu.

No life without bike!

W sprawie nieodpowiadania na pisma przez prezydenta 2013/08/28 22:54 #10447

  • maku
  • maku Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 241
  • Otrzymane podziękowania: 63
  • Oklaski: 3
Widziałem, czytałem i się własnoręcznie podpisywałem pod niejednym pismem napisanym przez Pietera i z pewnością mogę powiedzieć że profesjonalizmu to mu na pewno nie brakuje wręcz przeciwnie.
This is a war, and we are soldiers ! Death can come for us at any time... In any place

W sprawie nieodpowiadania na pisma przez prezydenta 2013/08/28 22:38 #10444

  • .:t IMO n:.
  • .:t IMO n:. Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 167
  • Otrzymane podziękowania: 40
  • Oklaski: 3
No... Tak całkiem serio - Pieter, wrzucając tutaj pliki, które nawet jeśli są tylko robocze, to jednak wciąż mogą być przeczytane przez kogokolwiek z ratusza, albo nawet prezydenta, to postaraj się o ich formę. Będzie bardziej PRO :)

Wiecie co mnie najbardziej wkurza w tym całym bałaganie ze ścieżkami rowerowymi? To, że one są od początku do końca do dupy. Gdybym miał zastanowić się chwilę nad tym, co mi się w nich nie podoba, zdałbym sobie sprawę, że chwila to za mało na tak długą listę.
Ścieżki rowerowe mają być alternatywą dla samochodu i transportu publicznego w mieście, a więc jeśli zechcecie dotrzeć rowerem gdziekolwiek do centrum, czy w samym centrum, to nie powinien być to żaden problem. A tymczasem to, co się u nas buduje, to nic innego, jak trasy rekreacyjne!

and out.

W sprawie nieodpowiadania na pisma przez prezydenta 2013/08/28 20:48 #10441

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Cóż znaczy poparcie anonima??? Krytykować każdy potrafi, a robić nie ma komu.
I tym akcentem myślę, że warto zakończyć dyskusję na miernym poziomie z brakiem konstruktywnej krytyki.
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.

W sprawie nieodpowiadania na pisma przez prezydenta 2013/08/28 19:44 #10439

  • Anonim
  • Anonim Avatar
To jest pismo do Prezydenta? bez akapitów głównych wątków i z błędami?

Dla mnie dziwne to jest, ze nie potrafisz Matołek byc ostrzejszy, duzo osób w tym ja by Ciebie poparło.

ps. Hardy, nie rób za ciecia Grasia

W sprawie nieodpowiadania na pisma przez prezydenta 2013/08/27 17:39 #10405

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1

Plik załącznika:

Nazwa pliku: PismoUM-03...2013.doc
Wielkość pliku:24 KB

W sprawie nieodpowiadania na pisma przez prezydenta 2013/08/26 22:45 #10374

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Piotr napisał:
Piszesz do ludzi, więc:

1.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

a co to ? narzekasz na Prezydenta Grudziądza i tylko zarejestrowani moga pisać? ( zastanawiające )

Jeśli jesteś wnikliwym obserwatorem, z pewnością zauważyłeś lub przeczytałeś w artykule, że właśnie utworzyłem nowy dział na forum. Zauważyłeś też pewnie, że we wszystkich innych wątkach można od zawsze pisać anonimowo. Morał z tego jest taki, że po prostu nie zdążyłem jeszcze do końca skonfigurować ustawień nowego działu, co właśnie czynię.

Pluj sobie teraz do woli - anonimowo. Na zdrowie :whistle:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

W sprawie nieodpowiadania na pisma przez prezydenta 2013/08/26 22:16 #10372

  • Hardy
  • Hardy Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Posty: 1314
  • Otrzymane podziękowania: 587
  • Oklaski: 4
Piotr napisał:
Piszesz do ludzi, więc:

1.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

a co to ? narzekasz na Prezydenta Grudziądza i tylko zarejestrowani moga pisać? ( zastanawiające )

2. Narzekasz, że nie idzie jechać rowerem po Grudziądzu, fakt, błędy buca komentarza nie potrzebują, a co Ty robisz? - oto co robisz - ostrych petycji uczysz się? Jesteś zwykła miekką bułą lub liczysz na miejsce radnego / stanowisko

3. Jeśli normalny człowiek, rowerzysta, każdy kto nie zgadza się z miejską polityką to głosuje - KIEDY TY ZACHĘCAŁEŚ DO NIE ODDAWANIA GŁOSU NA PO CZYLI SZEFA MALINOWSKIEGO ? NIGDY !!!

4. kiedy publicznie członka PO odpowiedzialnego za drogi z nazwiska TU wymieniłeś?
5. Dopóki nie spełnisz podstawowych, mając jaja, spraw to nadajesz się jak Owsiak w 1988 roku w akcji "uwolnij słonia"

To wszystko, co potrafisz napisać? Skrytykować dla samego krytykanctwa? "Podrasować" komentarz dla samego podrasowania? Nic więcej? Nic z sensem? Żadnej propozycji? Tylko atak ad personam do ludzi, którzy próbują coś robić w sprawie rowerowania, samemu nic nie robiąc?
Wiesz, jak to się nazywa?
Chyba pomyliłeś fora i ludzi. Na tym poziomie dyskusji dalszego mojego komentarza nie będzie.
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Kama

W sprawie nieodpowiadania na pisma przez prezydenta 2013/08/26 20:52 #10368

  • Piotr
  • Piotr Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 7
  • Oklaski: -3
Piszesz do ludzi, więc:

1.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

a co to ? narzekasz na Prezydenta Grudziądza i tylko zarejestrowani moga pisać? ( zastanawiające )

2. Narzekasz, że nie idzie jechać rowerem po Grudziądzu, fakt, błędy buca komentarza nie potrzebują, a co Ty robisz? - oto co robisz - ostrych petycji uczysz się? Jesteś zwykła miekką bułą lub liczysz na miejsce radnego / stanowisko

3. Jeśli normalny człowiek, rowerzysta, każdy kto nie zgadza się z miejską polityką to głosuje - KIEDY TY ZACHĘCAŁEŚ DO NIE ODDAWANIA GŁOSU NA PO CZYLI SZEFA MALINOWSKIEGO ? NIGDY !!!

4. kiedy publicznie członka PO odpowiedzialnego za drogi z nazwiska TU wymieniłeś?
5. Dopóki nie spełnisz podstawowych, mając jaja, spraw to nadajesz się jak Owsiak w 1988 roku w akcji "uwolnij słonia"

W sprawie nieodpowiadania na pisma przez prezydenta 2013/08/26 14:43 #10334

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Tak też Krzysiu zrobimy, jeśli to nie zacznie działać zgodnie z prawem :ohmy:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

W sprawie nieodpowiadania na pisma przez prezydenta 2013/08/26 14:40 #10333

  • krzys80
  • krzys80 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 567
  • Oklaski: 9
Być może się mylę, ale prawdopodobnie może złożyć skargę do wyższej władzy na brak odpowiedzi w terminie.
Najpewniej, najszybciej i najprzyjemniej. TYLKO ROWEREM

W sprawie nieodpowiadania na pisma przez prezydenta 2013/08/26 13:39 #10332

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1

Plik załącznika:

Nazwa pliku: PismoUM-02...2013.doc
Wielkość pliku:23 KB

W sprawie nieodpowiadania na pisma przez prezydenta 2013/08/26 11:07 #10330

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Jak można załatwić cokolwiek z prezydentem, skoro nagminnie nie odpowiada na kierowane do niego pisma. Prawo mówi wyraźnie - miesiąc na odpowiedź, dwa w sprawach szczególnie trudnych (Kodeks Postępowania Administracyjnego).

Tego problemu nie ma z ZDM-em, który choć odpowiada w większości nie po naszej myśli, ale zawsze w terminie.

Pismo (załącznik) planuję złożyć w czwartek, 29 sierpnia 2013 r. Jeśli macie jakieś uwagi, sugestie czy chcielibyście coś wnieść do pisma, piszcie tutaj :)

Pozdrowerki
Załączniki:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Czas generowania strony: 0.231 s.