Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: A jak to wygląda u innych?

A jak to wygląda u innych? 2015/07/01 09:42 #24415

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Pomarzyc dobra rzecz - zobaczcie jak kladzie sie asfaltowa droge razem z ddrem - Holandia.

Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter, Pietrek, MARCINHD

A jak to wygląda u innych? 2014/12/04 19:01 #20585

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Red napisał:
U nas postawiliby te znaki 10 cm od krawężnika po stronie jezdni. Tu przynajmniej słupy nie naruszają skrajni. :)

Z tym się raczej nie zgodzę, bo akurat o skrajnię jezdni to się u nas dba kosztem skrajni ddr dla przykładu. Tak więc jak już, to stałyby co najmniej pół metra od jezdni, czyli w powierzchni DDRiP w tym przypadku ;)
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

A jak to wygląda u innych? 2014/12/04 18:51 #20584

  • Red
  • Red Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 217
  • Otrzymane podziękowania: 385
  • Oklaski: 14
matołek napisał:
Fajnie jest się czasem pocieszyć, że inni mają gorzej lub co najmniej podobnie jak my :S
U nas postawiliby te znaki 10 cm od krawężnika po stronie jezdni. Tu przynajmniej słupy nie naruszają skrajni. :)

A jak to wygląda u innych? 2014/12/04 18:30 #20583

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Fajnie jest się czasem pocieszyć, że inni mają gorzej lub co najmniej podobnie jak my :S

Zdjęcie przedstawia ulicę po kompleksowej modernizacji w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zdjęcie pochodzi z artykułu: www.wiadomosci24.pl/artykul/znakowy_zawrot_glowy_w_ostrowcu_swietokrzyskim_116789.html

Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

A jak to wygląda u innych? 2014/11/23 17:02 #20424

  • Citas
  • Citas Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 109
  • Oklaski: 2
Nie mogłem znaleźć odpowiedniego wątku, więc zakładam nowy. Myślę, że warto się przyjrzeć rozwiązaniom w innych miastach. Tym dobrym jak i tym złym.
Mój pierwszy przykład to ulica Wita Stwosza w Gdańsku. Niezwykle przyjazna rowerom, a warto zaznaczyć, że niewiele dalej (około 300m) jest ulica Grunwaldzka wzdłuż, której ciągnie się DDR o nawierzchni bitumicznej. Zdjęcie, której wklejam przedstawia jeden kierunek w przeciwną stronę jest dokładnie tak samo.


Czasem na swojej drodze spotykam totalnych wariatów. Pędzą na złamanie karku i wbrew wszelkiej logice... naprawdę... czasem aż trudno ich wyprzedzić.
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Davis, pieter, MARCINHD
Czas generowania strony: 0.209 s.