Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Ścieżka rowerowa przy Szosie Toruńskiej a budowa wiaduktu

Ścieżka rowerowa przy Szosie Toruńskiej a budowa wiaduktu 2014/04/29 16:57 #14630

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
Ewellka napisał:
Zapisalam imię i nazwisko iraz nr telefonu, także kobieta nie będzie miała lekko jak wyjadę rowerem i zobaczę zanieczyszczenia na ścieżce. I jeszcze fotę zrobie :P

nie rozumię dlaczego kobieta nie będzie miała lekko..........
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

Ścieżka rowerowa przy Szosie Toruńskiej a budowa wiaduktu 2014/04/28 22:51 #14626

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
Cytat: Zapisałam imię i nazwisko oraz nr telefonu, także kobieta nie będzie miała lekko jak wyjadę rowerem i zobaczę zanieczyszczenia na ścieżce. I jeszcze fotę zrobię :P

Tak... ale o co się rozchodzi? :)
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".

Ścieżka rowerowa przy Szosie Toruńskiej a budowa wiaduktu 2014/04/28 22:41 #14625

  • Ewellka
  • Ewellka Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 349
  • Otrzymane podziękowania: 181
  • Oklaski: 5
Zapisalam imię i nazwisko iraz nr telefonu, także kobieta nie będzie miała lekko jak wyjadę rowerem i zobaczę zanieczyszczenia na ścieżce. I jeszcze fotę zrobie :P

Ścieżka rowerowa przy Szosie Toruńskiej a budowa wiaduktu 2014/04/28 08:09 #14588

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
i mamy odpowiedz z ZDM:

Szanowny Panie Marcinie,

Dziękuję za wskazanie nieprawidłowości w ciągu DDR i zapewniam, że w dniu dzisiejszym zostaną one usunięte. Jadąc wczoraj rowerem tym odcinkiem DDR zwróciłem uwagę na wskazane przez Pana zanieczyszczenia. Obawiam się jednak, że w tym przypadku jednorazowe uprzątnięcie tego miejsca na niewiele się zda. Przypuszczam że po każdych większych opadach deszczu ten scenariusz może się powtórzyć z uwagi na spore nachylenie terenu w tym miejscu. Pańską uwagę przesłałem pracownikowi odpowiedzialnemu z ramienia Zarządu za utrzymanie traktów rowerowych. W przypadku zauważenia nieczystości na ścieżkach rowerowych bardzo proszę o bezpośredni kontakt z panią Mirosławą Langowską tel. 4510407, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z wyrazami szacunku,
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

Ścieżka rowerowa przy Szosie Toruńskiej a budowa wiaduktu 2014/04/27 11:34 #14560

  • krzys80
  • krzys80 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 567
  • Oklaski: 9
Tak niestety pustynia na tym przejeździe rowerowym to standard po większym deszczu. Zrobiono kanałek na deszczówkę przy Wyspiańskiego, ale widać studzienka nie daje rady i piach spływa na przejazd i ddr. Za szybko nie posprzątają. Mają chyba przetargową rozpiskę raz na dwa tygodnie i doraźnie po interwencji. A sobotę widziałem jak myli nieczynną wiatę tramwajową na Placu stycznia (tą na remontowanej części), jakby nie mogli po zakończonym remoncie.
Może we wtorek ktoś posprząta, a jak nie to dopiero po długim weekendzie :)
Najpewniej, najszybciej i najprzyjemniej. TYLKO ROWEREM

Ścieżka rowerowa przy Szosie Toruńskiej a budowa wiaduktu 2014/04/26 06:27 #14527

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
a tak przy okazji.... i sorki za spam :) ale czy zauważył ktoś jaka duża ilość piachu po ostatnich opadach deszczu jest na DDR pomiędzy sklepem ogrodniczym ( standardowe jezioro, i zapach kanalizy) koło Czarciego młyna....aż do Lidla, i za przejściem dla pieszych w kierunku miasta przejazd DDR przez torowisko.... to przeprawa jak po pustyni błędowskiej ..... :) wracając z Masy wczoraj lekko wszedłem "bokiem" właśnie na torowisku.... zaraz wysyłam e-mail do ZDM czy ktoś sprząta DDR w naszym mieście:)
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

Ścieżka rowerowa przy Szosie Toruńskiej a budowa wiaduktu 2014/04/25 05:57 #14486

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
dokładnie jak pisze j23....... przeszkodę trzeba pokonać jezdnią, lub zejść z LOVE'lku i przeprowadzić go po pasach na drugą stronę w kierunku Renault'a i tam jak będziemy mieli szczęście i żadna maszyna budowlana nie będzie stała na chodniku
mamy przejście :whistle: :evil:
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

Ścieżka rowerowa przy Szosie Toruńskiej a budowa wiaduktu 2014/04/24 23:05 #14483

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Nie wiem jak tam w tej chwili wygląda, ale J23 dobrze prawi. Ja przykładowo włączałem się na rondo za pomocą zjazdu z autostrady, ale tak jak powiedziałem, trochę mnie tam nie było, a ponoć kopią tam ostro :)

Pozdrower (o:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

Ścieżka rowerowa przy Szosie Toruńskiej a budowa wiaduktu 2014/04/24 22:57 #14481

  • j23
  • j23 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • turystyka i rower - dwie nierozłączne pasje.
  • Posty: 575
  • Otrzymane podziękowania: 626
  • Oklaski: 0
Są dwa sposoby:
1) wsiądź do samochodu :P
2) wjedź na jezdnię 50m przed przeszkodą :silly:
Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni.
Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli.

Ścieżka rowerowa przy Szosie Toruńskiej a budowa wiaduktu 2014/04/24 22:47 #14480

  • Helios
  • Helios Avatar
Jechałem dziś z Mniszka ścieżką rowerową wzdłuż Szosy Toruńskiej. Krótko przed budowanym wiaduktem ścieżka się urywa, a nie widziałem żadnego oznakowania, które wskazywałoby mi możliwość bezpiecznego kontynuowania jazdy. Wykonałem ryzykowny manewr włączenia się do ruchu ze ścieżki na jezdnię, przy zupełnym braku widoczności pojazdów jadących w stronę Mniszka (zasłania je stalowa konstrukcja podpór).
Może jest jakiś sprawdzony przez was sposób pokonania tej przeszkody?
Czas generowania strony: 0.206 s.