Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Tablice rejestracyjne dla rowerów

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Tablice rejestracyjne dla rowerów

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2019/09/30 14:43 #32573

piowini

piowini Avatar

To co wyrabiają przechodnie na DDR i chodnikach, o przejściach dla pieszych nie wspominając woła o pomstę. Myślę, że przyczyną takiego zachowanie jest ich( pieszych) anonimowość. Aby zmniejszyć ilość tego typu zachowań i w trosce o bezpieczeństwo pieszych proponuję, aby każdy z nich miał naszytą na plecach i piersiach plakietkę odblaskową z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem, nr pesel, no i oczywiście fotografią. Zwolnieni od tego obowiązku mogą być jedynie osoby poruszające się z samochodem lub innym środkiem lokomocji o ile posiada on tablice rejestracyjne. Oczywiście jedynie w trakcie korzystania z nich. Poruszanie się pieszo poza pojazdem oczywiście powinno być surowo karane.
Kto za?
2019/09/26 19:17 #32568

Uthark

Uthark Avatar

Ktoś postuluje wprowadzenie tablic rejestracyjnych dla rowerów.

moto.pl/MotoPL/7,88389,25232712,beda-tablice-rejestracyjne-dla-rowerow-w-polsce-pomysl-wcale.html

Gdzieś na świecie takie tablice są stosowane?

Przed wojną były, bo chodziło o to, żeby władze wiedziały, kto ma rower. W przypadku wojny rowery były rekwirowane, co spotkało m.in. rower mojego dziadka.

Przed wojną mało kto miał rower, bowiem rower był drogi i niewielu było stać. Dziś każda rodzina ma po kilka rowerów. Zastanawiam się, jak wyglądałaby rejestracja rowerów. :-)

Pomysł, moim zdaniem, totalnie głupi. Komuś zależy na tym, żeby ograniczyć liczbę rowerzystów, bo do tego to właściwie zmierza.
Czas generowania strony: 0.165 s.