Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Od źródeł do ujścia - Rowerem wzdłuż Wisły

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Od źródeł do ujścia - Rowerem wzdłuż Wisły

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/10/13 20:33 #26156

pawel

pawel Avatar

Będziemy.Warto posłuchać doświadczonego wędrowca-rowerowca :ok:
2015/10/13 17:48 #26154

Danka

Danka Avatar

ja też się wybieram, bardzo kibicuje wyprawom Marka, może kiedyś też tak zacznę podróżować :)
2015/10/13 17:32 #26153

maciejPH

maciejPH Avatar

Również wybieram się na spotkanie. Proponuję po spotkaniu zaliczyć jakąś wspólną herbatę tudzież kawkę gdzieś na starówce.
2015/10/11 19:11 #26145

Qba84

Qba84 Avatar

Wyłamię się z grona malkontentów i powiem, że wstępnie planuję przyjść.

Oczywiście czasu pozostało sporo, ale jak na tę chwilę się zapowiadam:)
2015/10/11 15:32 #26142

Gall

Gall Avatar

Też chętnie bym wziął udział w prelekcji, ale niestety żona zaplanowała weekendowy wyjazd do rodziny.
Może da się spotkanie powtórzyć? Pewnie znajdą się chętni, którym obecny termin nie odpowiada. Sądzę, że wiele osób z naszego grona myślało o podobnej wyprawie i chętnie skorzysta z doświadczeń Marka.
2015/10/11 15:00 #26141

piowini

piowini Avatar

Niestety, nie mogę przyjść :( ,od tygodnia jestem w wojsku, ćwiczenia Dragon 15. Od wtorku jadę pod namiot na poligon do Orzysza! Ożesz ...
Żałuję, bo w planach na moje kolejne wzdłuż- rzeczne wyprawy Wisła od kilku lat jest na jednym z głównych miejsc.
Przyjemności dla prelegenta i słuchaczy!
2015/10/10 07:41 #26130

Matołek

Matołek Avatar

Marek Mieczkowski i Klub Podróżników

zapraszają na prelekcję

"Od źródeł do ujścia - Rowerem wzdłuż Wisły".

            Jest nam niezmiernie miło w imieniu naszego serdecznego kolegi Marka zaprosić wszystkich pasjonatów dwóch  rowerowych kółek  i postrzegania świata z perspektywy siodełka.  "Opowiem krótko  o pokonanych 1515 kilometrach i wyświetlę trochę  zdjęć. Na koniec ujawnię swój plan wyprawy na przyszły rok, co może  być dużym zaskoczeniem Smile"

 Serdecznie zachęcamy do udziału, oraz zarażania się pasją Marka 

 

W imieniu Marka Mieczkowskiego
Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz

Czytaj więcej...
Czas generowania strony: 0.181 s.