Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: XXVI Grudziądzka Rowerowa Masa Krytyczna

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: XXVI Grudziądzka Rowerowa Masa Krytyczna

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/07/04 11:34 #24476

Matołek

Matołek Avatar

Sekcja w toku ;)

Trochę mi szkoda tego głośnika :( ale cóż, swoje wysłużył :)
Załączniki:
2015/06/28 14:29 #24356

Matołek

Matołek Avatar

Dawid napisał:
było super. szkoda, że DJ miał problemy z muzyką ;)

To miło :)

Co do muzyki, to jak doszliśmy po analizie objawów, nastąpiło spalenie cewki jednego z czterech głośników basowych, aż się cewka zasmażyła na magnesie. Stąd zwarcie i wyłączanie wzmacniacza. Głośnik z odzysku był dość stary, spracowany i w dodatku zbyt niskiej mocy. I tak się dziwiłem, ile dobrego można było z niego wyciągnąć - stary dobry Tonsil z lat 70-tych XX wieku :woohoo: Po prostu składałem z czego miałem, byle można czymś umilić przejazd Masy Krytycznej :)

Dzięki znalezieniu przyczyny można było odciąć spalony głośnik i chociaż pod koniec naszego przejazdu pograć na pozostałych trzech :)

Do następnej Masy postaram zdobyć i zamontować nowy głośnik, ale nigdy nie wiadomo, kiedy coś znowu wyskoczy, bo to tylko zbieranina sprzętu, który udało mi się zmontować i dostosować do przewożenia rowerem :)

Pozdrower :)
2015/06/28 13:49 #24352

Dawid

Dawid Avatar

było super. szkoda, że DJ miał problemy z muzyką ;)
2015/06/27 11:46 #24330

Matołek

Matołek Avatar

Umówiłem się wstępnie z Panem Drzymalskim na konsultacje w tej sprawie. Jest prawdopodobne, że Pan Prezes zdecyduje się na podobne rozwiązanie, jak nasze gimnazjum (obecnie Gim 7 posiada parking wyposażony w 15 stojaków).

A oto pismo, które otrzymał Pan Prezes:

Plik załącznika:

Nazwa pliku: geotermiaostojaki.pdf
Wielkość pliku:215 KB


To rzeczywiście miłe i dobrze świadczy o człowieku, że pojawił się, żeby nas przywitać :) Mam nadzieję, że dociągniemy sprawę do końca :)
Załączniki:
2015/06/27 11:37 #24329

krzys80

krzys80 Avatar

Cóż plus faktycznie się należy. Oby słowa przerodziły się w czyn. Za rządów pana Drzymalskiego przy Realu był jeden z nielicznych częściowo zadaszonych parkingów rowerowych choć bez prawidłowych "U"-kształtnych stojaków. Miejmy nadzieję, że jeszcze lepszy parking będzie przy solankach :)
2015/06/27 11:28 #24328

iceman150

iceman150 Avatar

Plus dla Pana Drzymalskiego, za stawienie czoła rowrzystom i wyjście na spotkanie. Dobrze to świadczy o człowieku i myślę że przy takiej otwartej postawie faktycznie stojaki mogą się niebawem pokazać :) Oby więcej takich przypadków.
2015/06/27 10:29 #24324

Matołek

Matołek Avatar

XXVI Grudziądzka Rowerowa Masa Krytyczna

z misją pokojową po kolejny rowerowy parking
 
-podziękowania -

            Aby korzystać z roweru jako środka transportu, potrzebujemy miejsc do bezpiecznego parkowania. By zachęcić władze do intensywniejszego inwestowania w drogi rowerowe, potrzebujemy rowerzystów na ulicach. Dlatego więc podtrzymujemy naszą akcję zachęcania do tworzenia bezpiecznych miejsc parkingowych.

            26 Grudziądzka Masa Krytyczna wystartowała tradycyjnie o 18.00 spod Ratusza, tym razem z misją pokojową do grudziądzkiej Geotermii. Na miejscu powitał nas Prezes Geotermii Grudziądz - Pan Piotr Drzymalski, który po chwili rozmowy oraz na widok tak licznej grupy pozytywnie zakręconych rowerzystów obiecał zorganizować jeszcze w tym roku na terenie Geotermii poprawny parking rowerowy.

Panie Prezesie, dziękujemy i trzymamy mocno za słowo!

Byliście świetni i niezawodni i za to Wam serdecznie dziękujemy Smile Nie tylko licznie przybyliście po raz 26 wspierać nasze działania na rzecz ruchu rowerowego w Grudziądzu, ale i skutecznie wzmocniliście naszą prośbę o nowy, rowerowy parkingSmile

Bardzo cieszymy się, że systematycznie wspieracie nasze działania na rzecz rowerowego miasta. Już dziś zapraszamy na następną Masę Krytyczną - 31 lipca, jak zawsze spod RatuszaSmile 

Przypominamy też o akcji KRĘĆ KILOMETRY, dzięki której możemy wygrać 5 fajnych stojaków. Wystarczy, że utrzymamy się w pierwszej 20Smile Szczegóły akcji na stronie kreckilometry.pl

Bardzo serdecznie dziękujemy:

Wszystkim uczestnikom za wsparcie swoim licznym przybyciem,
Zespołowi ratowników, którzy jak zawsze niezawodnie i bezinteresownie czuwali nad naszym bezpieczeństwem, 
Policji za sprawne przeprowadzenie nas przez miasto Smile 
Portalowi eGrudziadz za niezawodne wsparcie medialne Smile
 Naszej dzielnej Ekipie w pomarańczowych kamizelkach Smile
 Gościom ze Świecia, którzy po raz kolejny wspierają nas liczebnie i towarzyskoSmile

 Fotki od PesaZdjęcia od eGrudziadz.pl 

Uwaga, jeśli macie jakieś materiały, prosimy o podsyłanie linków :) 

Partnerzy:  

z rowerowym pozdrowieniem
w imieniu Stowarzyszenia Rowerowy Grudziądz 
Matołek 

Czytaj więcej...
2015/06/26 22:05 #24311

Pes

Pes Avatar

2015/06/25 22:21 #24303

Matołek

Matołek Avatar

Dawid napisał:
Jest jakaś ustalona trasa?

www.endomondo.com/routes/547061397
2015/06/25 14:51 #24289

Dawid

Dawid Avatar

Jest jakaś ustalona trasa?
2015/06/23 21:39 #24269

j23

j23 Avatar

Jeśli wakacyjna - to może gdzieś nad jezioro!
:woohoo:
2015/06/23 07:09 #24263

Matołek

Matołek Avatar

Wakacyjna Masa Krytyczna
Już w najbliższy piątek rusza XXVI Masa Krytyczna.

Hej Rowerzyści!

Czy w najbliższy piątek wystartujecie z nami po raz dwudziesty szósty po równe prawa dla rowerzystów i równe drogi dla rowerów? 

            Najwyższy czas zaprosić na kolejną Grudziądzką Masę Krytyczną, która już dwudziesty szósty raz rusza dopominać się o poważne traktowanie spraw rowerowych w naszym mieście. Mamy wielką nadzieję, że swoją liczną obecnością kolejny raz pokażecie, że:

 Jesteście aktywnymi, grudziądzkimi rowerzystami,
 Tak samo jak my pragniecie dobrej infrastruktury rowerowej,
 Uważacie rower za pełnoprawny i wspaniały środek transportu w mieście,
 Jesteście dumni z tego, że jeździcie rowerami ((o:

 Ruszamy tradycyjnie w ostatni piątek miesiąca (26 czerwca) o 18.00 spod Ratusza i bardzo liczymy na Wasze wsparcie.
 Koniecznie bądźcie, namawiajcie znajomych i krewnych.
 Koniecznie wesprzyjcie nasze starania na rzecz przywrócenia rowerowej logiki w naszym mieście.
 Kto jeśli nie my ? rowerzyści ma wskazać naszej władzy właściwą drogę?

Do zobaczenia na rowerach ((o:
Do zobaczenia pod Ratuszem ((o:

z rowerowym pozdrowieniem
W imieniu Stowarzyszenia Rowerowy Grudziądz
Matołek

Czytaj więcej...
Czas generowania strony: 0.186 s.